לתרומות

המחלקה שמחפשת פתרונות

להשגת תרופות יקרות

המחלקה לתרופות יקרות

 

התמודדות עם מחלה קשה מלווה בקשיים רבים וכל קרן אור יכולה לתת לחולים תקווה וכוחות נפשיים להתמודד עם המצב. לעתים קרובות קרן האור הזאת הינה תרופה שעשויה להרפות או לשפר את איכות החיים של החולה. אך התקווה מתנפצת לרסיסים, כאשר החולים מגלים את מחירי התרופות שעלולים להגיע לעשרות אלפי שקלים בחודש. מחלקת תרופות יקרות של חברים לרפואה פעולת ללא הרף במטרה לתת לחולים את קרן האור שלהם ואת התקווה להחלמה ולחיים.

 

איך צוות המחלקה יכול לסייע בהשגת תרופה יקרה?

בשלב הראשון צוות המחלקה מקבל ובוחן את הפנייה של החולה ואת הדרכים האפשריות לסייע. הפנייה עוברת דרך המחלקה למיצוי זכויות והיועצים המשפטיים בוחנים את זכויות החולה. הם פועלים להשגת אישור ראשוני של התרופה מול קופות החולים וחברות הביטוח וכן מתנהלים מול ועדת החריגים עד לקבלת אישור קבוע של התרופה עבור החולה. במקביל, צוות מחלקת תרופות יקרות פועל להשגת התרופות מעודפי תרופות בקהילה ומיחזור תרופות ובודק אפשרות קבלת התרופות ישירות מחברות התרופות. 

בנוסף, צוות מחלקת ניהול קרנות לגיוס תרומות יכול לפתוח קרן לגיוס תרומות למימון התרופה. הפלטפורמה שלנו לגיוס תרומות מאפשרת לגייס כספים למימון הטיפול התרופתי, ללא אחוזים של עלות ניהול הקרן. כמו כן, תרומה דרך הפלטפורמה שלנו מאפשר לקבל חשבונית עבור כל תרומה ולהזדכות במס הכנסה לפי סעיף 46. 
צוות המחלקה לתרופות יקרות פועל במטרה שלא יישאר אדם ללא תרופה ומתוך אמונה שלכל אחד מגיעה הזכות לתרופה. אם אתם זקוקים לתרופה יקרה, אנא מלאו את הטופס  ונציג הצוות יחזור עליכם.

אל תהססו לפנות אלינו. אנחנו פה מתוך שליחות ומחוייבות, למענכם ובשבילכם.

זקוקים לתרופה יקרה?

אם אתם זקוקים לתרופה יקרה ואין באפשרותכם לרכוש אותה, או אם התרופה לא נמצאת בסל התרופות
לחצו כאן

טופס בקשת תרופה יקרה

לבקשת תרופות יקרות מלאו את טופס הבקשה
לחצו כאן למילוי טופס בקשה

רוצים לתרום תרופה יקרה?

אם יש ברשותכם תרופה יקרה שאין לכם בה צורך, עדכנו אותנו ונגיע אליכם לאסוף אותה 

לחצו כאן

צרו קשר עם המחלקהכל הזכויות שמורות לחברים לרפואה (ע״ר) 2022
תנאי שימוש מדיניות פרטיות נגישות