לתרומות

המחלקה שבזכותה מידי חודש

7000 חולים כרוניים

יקבלו את התרופות עד הבית

המחלקה לתרופות לחולים כרוניים

חיים עם מחלה כרונית עלולים להיות מאתגרים, במיוחד כאשר מדי חודש רבים מהם מתמודדים עם בחירה קשה: תרופה או מזון?

 

מחלות כרוניות, כגון סרטן, מחלות לב סוכרת ועוד, דורשות טיפול תרופתי יקר ויום יומי. אמנם אנשים הסובלים ממחלות כרוניות זכאיים לסטטוס ״חולה כרוני״, אשר מקל עליהם לרכוש את התרופות החודשיות, רבים מהחולים מתקשים לעמוד בהוצאות החודשיות. במקרים רבים הם נאלצים לשלם עבור טיפולים נוספים או תרופות שאינן בסל התרופות והרכישה של התרופה החודשית הופכת לנטל כלכלי מכביד.

 

מה עושים עם תרופות שלא בשימוש ואיך מצילים חיים?

עד כמה שזה מאתגר, לנו יש דרך לעזור. תרומת תרופות שלא בשימוש יכולה לסייע לחולים רבים לקבל את הטיפול החודשי שלהם ללא עלות. אם ברשותכם נמצאות תרופות שלא בשימוש, אתם יכולים למסור אותן לאחת מנקודות האיסוף שלנו  ואנחנו נדאג להביא אותן למי שזקוק להן.  

כמו כן, ניתן לתמוך בחולים הכרוניים על ידי תרומה כספית חודשית. למשל, על ידי הצטרפות לעיגול לטובה  שמעגלת את האגורות שלכם מכל קנייה ומאפשרת לנו להמשיך לספק לחולים הכרוניים תמיכה חודשית. 

 

זקוקים לתמיכה ברכישת תרופות למחלות כרוניות?  

אם אתם סובלים ממחלה כרונית, אנו נשמח לעמוד לצידכם ולעשות כל מה שביכולתנו על מנת להקל על ההתמודדות עם המחלה. בכדי להגיש את הבקשה לקבלת תרופות חודשיות, אנא מלאו את הטופס לבקשת תרופה בצירוף מכתב מעו"ס. צוות מחלקת התרופות למחלות כרוניות יבחן את הבקשה, ייצור איתכם קשר ויעשה כל מאמץ אפשרי במטרה לסייע.

צוות המחלקה, בית המרקחת והמתנדבים שלנו עובדים לילות כימים במטרה לסייע לכם לקבל את התרופות וזוהי זכות גדולה עבורנו!


זקוקים לתרופה?

אם אתם חולים כרוניים ואתם נזקקים לתרופה

לחצו כאן

רוצים לתרום תרופה?

אם יש ברשותכם תרופות וברצונכם לתרום אותן 
לחצו כאן

השותפים שלנו

לחצו כאן

צרו קשר

לחצו כאן
כל הזכויות שמורות לחברים לרפואה (ע״ר) 2022
תנאי שימוש מדיניות פרטיות נגישות