לתרומות

GILEAD

גיליאד, מאז הקמתה בשנת 1987, פועלת למען עולם בריא יותר לכלל בני אדם ומציאת פתרונות לצרכים רפואיים אשר אין להם מענה. ברוח חזון זה, משקיעה גיליאד בפיתוח פריצות דרך רפואיות אשר נחשבו בעבר כבלתי אפשריות. גיליאד פיתחה יותר מ-25 תרופות שמטרתן לשפר את הטיפול בחלק מהמצבים הקשים ביותר לטיפול ובמקרים מסוימים אף להביא לריפוי. בכך הצליחה גיליאד להגיע למיליוני אנשים ברחבי העולם.

במאבק שלנו נגד המחלות המסוכנות בעולם, אנו מציבים לעצמנו מטרות שאפתניות – ומשיגים אותן. החזון שעומד לנגד עינינו הוא יצירת עולם בריא יותר עבור כולן וכולם, ופירושו פיתוח טיפולים חדשניים שיעניקו לחולים תקווה חדשה, הנגשה רחבה של הטיפולים שלנו לאנשים המתמודדים או נמצאים בסיכון למחלות מסכנות חיים, וכן מאבק באי-שוויון בתחום הבריאות ובחסמים המונעים גישה לשירותים רפואיים.

הודות לשאפתנות שלנו, הצלחנו למצוא מרפא להפטיטיס  ולתמוך ביצירת מהפכה בתחום הטיפול במחלת האיידס ומניעתה. הפעילות שלנו במהלך 35 השנים האחרונות, אשר כללה תוכניות הנגשה פורצות דרך, עזרה ועדיין עוזרת בשיפור בריאותם של מיליוני אנשים ברחבי העולם. הפיתוחים החדשניים שלנו מעניקים סיוע לאנשים הסובלים ממגוון מחלות ובעיות בריאותיות לרבות סרטן, הפטיטיס נגיפית, איידס (HIV) וקורונה. 15 אלף העובדות והעובדים שלנו בכל רחבי העולם יודעים שעבודה בגיליאד פירושה יכולת אמיתית להשפיע על חייהם של מטופלים.

כיום, אנו ממשיכים לפעול למציאת מרפא למחלות ויראליות נוספות ואף לסוגים מסוימים של סרטן. אנו ניצבים בחזית המאמץ למיגור מגפת האיידס בכל העולם, ופועלים בנחישות להשגת מטרה זו. השאיפה שלנו היא להעניק למטופלים את כל התוצרים הטובים ביותר של חדשנות מדעית, בין אם מדובר בטיפולים אנטי-ויראליים חדשניים, דרכים מהפכניות לטיפול בסרטן או תרופות חדשות למחלות דלקתיות. אנו ממשיכים להרחיב את תחומי פעילותנו על מנת לעזור לכמה שיותר מטופלים.

את המטרות האלה נוכל להשיג בעזרת השקעה במחקר מדעי פורץ דרך, שיתוף פעולה עם גופים השותפים לחזון שלנו, וכן הרחבת הגישה ונטרול חסמים חברתיים לקבלת טיפול רפואי. הרחבת הפעילות פירושה גם ראייה רחבה יותר של האחריות שלנו כלפי החברה, הקהילות שאנו שואפים לשרת והסביבה שבה אנו עובדים. בלב לבה של הפעילות שלנו נמצאים הצוותים שלנו והתרבות הארגונית שאנו בונים, בה מקבלים דעות ואמונות שונות ובה כל אדם יכול להתפתח ברמה האישית והמקצועית, וביחד, כולנו יוצרים מהווים חלק מיצירת שינוי עבור החולים והקהילות אותם אנו משרתים.

אנו יודעים שהמטרות אשר נציב היום יכולות להפוך לפריצות הדרך של מחר. בגיליאד אנו דבקים במטרות שלנו בנאמנות ובאומץ, מאוחדים בחזון שלנו לשפר את איכות חייהם של מטופלים וליצור עולם בריא יותר למען הדורות הבאים.


גיליאד ישראל הוקמה בינואר 2016 במטרה לשפר את איכות חייהם של מטופלים בישראל. מתחילת הדרך האמנו שהדרך היחידה להשיג מטרות אלו היא בכך שנהפוך להיות השותף מבחירה, לכל ארגון או אדם בעולמות הבריאות, המזדהים עם החזון שלנו. אנו משתפים פעולה עם משרד הבריאות, קופות החולים, בתי החולים, הצוותים הרפואיים וארגוני החולים - וכל זאת למען המטופלים ובני משפחותיהם. אנו מאמינים כי שיתוף פעולה הוא המפתח למימוש חזון של חברה בריאה יותר ולמיקסום התמיכה במטופלים. מטרה זו תמשיך להוביל אותנו ולבוא לידי ביטוי בעבודה היומיומית של חברי הצוות של גיליאד ישראל, בהשקעה שלנו בשיתופי פעולה, בתוכניות להעלאת המודעות למחלות, בהנגשת תרופות ובהעצמת המטופלים.

יחד עם המטופלים והשותפים שלנו לדרך, נמשיך להפוך את הבלתי אפשרי בישראל לאפשרי.

כל הזכויות שמורות לחברים לרפואה (ע״ר) 2022
תנאי שימוש מדיניות פרטיות נגישות