English עברית
גודל גופן: א א א
31 - 51 מתוך 51
התינוקת אדל

אדל בת שנה ועשרה חודשים מתמודדת מגיל חצי שנה עם גידול סרטני בראשה ומקבלת טיפולים יקרים בעלות עשרות אלפי שקלים שעשויים להציל את חייה.
אדל עברה 50 טיפולי כימותרפיה וכעת היא בבדיקות מעקב לברור מצבה

לתרומות
עמית מימרן

עמית מימרן, בת 6 מאור יהודה, חלתה לפני כשנתיים בסרטן נדיר בעין שמאל מסוג רטינובלסטומה. עמית עברה מאז טיפולי כימותרפיה, סדרת ניתוחים והזרקות של כימו לתוך העין. היא הוטסה לארה"ב לסדרת טיפולים וניתוחים בעין אשר הצילו את העין ואת חייה. כעת עליה לטוס שוב לסדרת טיפולים לבית חולים ממוריאל שבארה"ב. עלות הטיפולים הינה כ – 100,000$.

לתרומות
הפעוט קיריל בוט

קיריל בן ה4 אובחן עם סרטן מח מסוג גליומה זאת לאחר שהוא ירד במשקל והגיע לתת תזונה והתקפי הקאות קשים.
על פי המלצת הרופאים הטיפול שעליו לקבל עשוי להציל את חייו ויש סיכוי גדול לכך.
הטיפול יקר ופרטי ועלותו כ – 100,000$ נכון לעכשיו.

לתרומות
שני מגריסו

שני דרפלר מגריסו, בת 30 מחולון, אובחנה באוגוסט 2013 עם גידול סרטני בכבד בגודל 14 ס"מ מסוג HCC. שני עברה ניתוח לכריתת האונה השמאלית ותהליך של השתלת כבד עצמית וכן כריתת בלוטות לימפה שהיו נגועות.
לאחר כחצי שנה התגלה כי הסרטן חזר לכבד ושני קיבלה טיפול ביולוגי קשה במשך חצי שנה. לאחר שהטיפול לא הועיל, היא עברה הקרנות מיוחדות וממוקדות לתוך הכבד. למרות הכל מצבה החמיר ורופאה ממליצה על טיפול בתרופת האופדיבו שהינה יקרה ואינה נכללת בסל הבריאות שלה. הטיפול בעלות כ- 24,000 ש"ח לחודש.

לתרומות
התינוק דויד

אמו של דויד בן השנתיים ליטפה אותו ברגלו כשלפתע חשה בבלוטה.

דויד נלקח לבית החולים לבדיקות ושם התברר כי הוא סובל מסרטן מסוג רבדומיאוסרקומה.

דויד עובר כימותרפיה ויאלץ לעבור גם הקרנות

המלצת הרופאים היתה דחוף ניתוח מורכב ויקר להוצאת השריר ברגלו הנגוע בגידול הסרטני.

בניתוח הוציאו הגידול והשריר וינקו את התאים באזור השריר ברגלו.
הניתוח המורכב נעשה ב21/3/17 בעלות פרטית של כ 45000$ .
בניתוח הוציאו לדוד חלק מהשריר ברגל ואת הגידול הסרטני.
דויד עבר טיפולים קשים ויקרים בעלויות פרטיות וכעת עובר מידי פעם בדיקות יקרות על מנת לבדוק שהוא נקי מהסרטן

לתרומות
ורד בירנבאום

ורד בירנבאום בת 52 נשואה ואם ל4 ילדים ממודיעין.
ורד חלתה בינואר 2013 בסרטן שד שלב 2 ,
היא עברה ניתוח ונותרה במעקב והפוגה.
ב2015 הסרטן חזר והיא עברה ניתוח נוסף.
על פי המלצת מומחים הומלץ לה לטוס לטיפול משולב במרכזים טיפוליים
בגרמניה ובהולנד אשר מתמחים בטיפול במצבה עם הצלחות רבות.
בזכות גיוס עלות הטיפול על סך כ 50,000 יורו ורד טופלה בהצלחה וחייה יצאו מכלל סכנה.
לאור ההבנה שהמשך ההתמודדות לשיקום הנפש ותחזוקת הגוף לא הסתיימה וכרוכה בהוצאות גבוהות
וורד ממשיכה להיעזר בכספי התרומות בשל נזקי המחלה.
בנוסף, בימים אלה ורד מתמודדת עם שיקום מאסיבי של בריאות הפה,
החניכיים והשיניים כחלק מהנזקים .

לתרומות
טומי טרייטל

כולנו עוזרים לטומי להתמודד עם האוטיזם הקמפיין הציבורי למען טומי: טומי אחד האוטיזם אפס. טומי החמוד שלנו, ילד אוטיסט בן 6 – נבון, מתוק, חייכן, מלא שמחת חיים, הומור מיוחד וכשרון מוזיקלי בולט. טומי, מוגדר כנכה 100%. הוא עולה כיום לכתה א'. טומי זקוק למגוון טיפולים פרא-רפואיים יקרים ולעשייה מקצועית אדירה לקידומו.

לתרומות
הילדה שחף קליפה

שחף שלנו זקוקה לעזרתכם -
כמה ימים לפני יום הולדתה השלישי התחשמלה שחף וכיום היא שוכבת במצב של הכרה חלקית.
בחודש הבא נתחיל בשיקום אינטנסיבי בבית בעלות של 25,000 לחודש בנוסף לעלויות התאמת הבית (כ400,000 ₪).
נודה לתמיכתכם.

לתרומות
לילך נאמן

לילך נאמן בת 39 סובלת מאפילפסיה קשה. לפני למעלה משנה,לאחר שכל הטיפולים בארץ כשלו הגיעה לילך לארצות הברית כמוצא אחרון לניתוח שיציל את חייה. מאז עברה לילך טיפולים קשים וכעת היא נמצאת במצב קריטי שכן הרופאים חוששים כי ההידבקויות הגיעו לאיזור הלב והריאות. היא נדרשת בדחיפות מרובה לניתוח נוסף וקריטי להצלת חייה.

לתרומות
רועי חיים וינריב

רועי חיים נולד לפני 4 וחצי שנים. כתאום שני לאחותו לביא , שבוע 37.
במהלך הלידה לא הגיע חמצן למוחו של רועי והוא נפגע קשה.
רועי מוגדר נכה ב 4 הגפיים עם cp .
לפני שנה וחצי רועי עבר בזכותכם השתלת תאי גזע בארץ, הטיפול הצליח וחיזק את המערכת החיסונית שלו ונתן לו חיות וכוח השרדות, יחד עם זאת איכות חייו היא קשה מכיוון שהפגיעה המוטורית של רועי היא קשה , שרירים חלשים , שריריי לעיסה והבליעה חלשים מאוד וכתוצאה מכך אינו יכול לאכול מהפה אלא מוזן דרך צינורית הזנה לקיבה.

כיום אנחנו לפני נסיעה להשתלה של תאי גזע ייחודיים אשר תשפר את המוטוריקה של רועי ותאפשר עם המון תפילות להתחיל לשבת עם גב זקוף וראש מורם, להחזיק חפצים, לצייר , להחזיק ולשתות בקבוק ....
מבקשת את עזרתכם על מנת שהחלום של רועי , אחותו ואנוכי יתגשם וניראה את רועי מבצע פסיעות בפעם הראשונה בחייו.

לתרומות
מחנה קיץ דולב 2019

פרויקט מחנה קיץ –דולב 2019 החלטנו ליזום ולהקים מחנה קיץ לילדים בעלי צרכים מיוחדים בשיתוף עם ארגון "חברים לרפואה". מחנה הקיץ יתקיים בחופש הגדול 2019, ובו ישתתפו כ-120 ילדים חולים ומוגבלים ומלוויהם. בשל היקפו הגדול של הפרויקט עלותו גבוהה ומשוערת ע"ס של כ- 100,000 ₪.

לתרומות
מחנה קיץ ניצן 2019

פרויקט מחנה קיץ – ניצן 2019

לתרומות
קרן סיוע לנפגעות

בחמש שנים האחרונות הגיעו לארגון חברים לרפואה עשרות ילדות, נערות ונשים שעברו תקיפה קשה בילדותן ונזקקות לטיפול פסיכולוגי ופסיכיאטרי ארוך בעלויות גבוהות.
עלות טיפול חודשית מסתכמת ב- 1200 שח!
חמש שנים החזיק תורם אנונימי את הבנות האלה והציל אותן מאובדן, נתן להם טעם לחיים.
לצערנו לאחרונה נגמר התקציב והבנות נשארו ללא מענה.
ארגון חברים פתח קרן מיוחדת לגיוס תרומות עבורן , הכסף מועבר ישירות לגורמים המטפלים מול הצגת חשבונית מקורית על טיפול וחוות דעת פסיכולוגית על הצורך בו.

לתרומות
אפרת ש.

אפרת ש. בת 23 מאזור המרכז נולדה כילדה רגילה כאשר בגיל 3 היא אובחנה עם c.f –סיסטיק פיברוזיס – זוהי מחלה שפוגעת בעיקר במערכת הנשימה והיא אינה ניתנת לריפוי עד למצב שמחייב השתלת ריאה.
כעת עליה ליטול תרופה יקרה, עלות התרופה כ- 100,000 ₪ לחודש,

לתרומות
רוני סבג

רוני סבג בת 5 וחצי, נולדה רוני עם מספר מומים, יום לאחר לידתה רוני כבר עברה ניתוח שיאפשר לה להוציא הפרשות מהגוף
עקב אטימות פי הטבעת.
על פי המלצת הרופאים המטפלים בה בבי"ח שערי צדק, הופנו ההורים לניתוחים במרכז המתמחה בכך בבי"ח סינסנטי שבאוהיו – ארה"ב. עלות הניתוחים והשהייה הסתכמה בכ- 200,000$ !
בהס"כ רוני עברה 6 ניתוחים ב 2- שנים, ו 4- נסיעות לארה"ב בתקופה זו.
רוני ב"ה, לאחר התהליך, מוגדרת כנס רפואי ביחס לציפיות המנתחים.
אך עדיין, רוני מבצעת מידי יום חוקנים אשר תפקידם לנקות את גופה למשך 42 שעות.
בשלב זה רוני מוגבלת חברתית מכיוון שהיא אינה יכולה לבלות בשעות אחרה"צ-ערב עם חברות ומשפחה.
ישנה סדנה שהמנתחים של רוני בארה"ב )דנבר שבקולורדו( המציאו, בה נעשה שימוש בתרופה אשר יכולה להוות תחליף לתהליך החוקנים ואולי לגרום לרוני להתפנות בשירותים כאחד האדם.
תאריך הנסיעה לסדנה קרוב מאוד. כרטיסי הטיסה והסדנה עצמה מסתכמים בעלות משוערת של כ 200,000

לתרומות
יצחק קונסטליכר

יצחק קונסטליכר מאזור המרכז בן 4, נולד כפג בשבוע 28.4 בלידה רגילה, התנהגותו זהה לתינוק בן שלושה חודשים אשר אינו מתהפך ולא מתפתח כילד רגיל וזהה לגילו מבחינה מוטורית.
עקב כך יצחק עבר בדיקות ואבחונים אשר התברר כי הוא סובל משיתוק cp- .

לאחר בירורים ובדיקות בכל העולם הומלץ להורים של יצחק לפנות לטיפול אינטנסיבי של שיטת ה"מ.ד.י.ק" שנעשית בקנדה בצורה מוצלחת ביותר עם ניסיון של ילדים שהתקדמו מאוד, יצחק התחיל טיפול שם ונראו הצלחות משמעותיות, לפי בדיקות הPT רואים הצלחה בטיפול.

עלויות הטיפול וההוצאות הנלוות למשך שנה מסתכמות בכ- 312,000 שח !!!

עפ"י המלצת המומחים הטיפולים שיצחק עובר מקדם את התפתחותו , אך למשפחה אין אפשרות לממן את כל העלויות הנ"ל.

תרומתך המהירה והמוכרת לצורכי מס תסייע ותקדם את יצחק ככל הניתן במצבו.

לתרומות
אורלי מנוס

אורלי התמוטטה באמצע שנת 2012 בעת היותה שהייתה בחודש חמישי להריונה. בבדיקות התברר דימום מוחי באזור גזע המוח. אורלי הייתה מונשמת מורדמת משבוע 26 עד שבוע 33 וילדה בעת היותה מחוסרת הכרה.
אורלי עברה שמונה ניתוחי ראש ותקופות ארוכות של שיקום במרכזים שונים. כעת היא מטופלת בבית הוריה שמתקשים מאוד לשאת בעלויות השיקום.

לתרומות
ליאן בן אליעזר

מאז לידתה עברה ליאן סידרה של טיפולים בארץ שלא הועילו ואף לאחרונה חלה התפשטות של המחלה. בארץ אין טיפול שיכול לעזור לה כיום. רק טיפול רפואי יקר בחו"ל יכול לעצור את התפשטות המחלה.
ליאן עוברת בימים אלה ניתוחים לשחזור כף ידה בעלות יקרה וטיפול בעורק הראשי, הצרתו.
העלויות של הטיפולים עולים כ-60,000 $

לתרומות
מרים ד.

מרים נולדה כילדה רגילה בלידה תקינה והתפתחה ככל הילדים. בגיל שנה החלו אצל מרים פרכוסים והיא אושפזה מיד, בבדיקות התברר כי היא סובלת מתסמונת רט. מרים הפסיקה לזחול, היא אינה יכולה לשבת ולא לעמוד, היא תלויה בכל התפקוד בסובבים אותה. הוריה של מרים משקיעים כל מאמץ על מנת לעזור לה להתקדם והיא עוברת כל חודש טיפולים שונים כמו הידרותרפיה, פיזיוטרפיה, טיפולי תקשורת ועוד. עלות כל הטיפולים הפרטיים מסתכמת בכ-5,000 שח לחודש!!!

לתרומות
פעילות מרכז

שפחה של אהבה מרכז הפעילות של חברים לרפואה, מלווה כ-1200 ילדים, בני נוער וצעירים נכים ומוגבלים עד גיל 24 הנהנים ומשתתפים במגוון פעילויות של כיף והעשרה. ההתנדבות במרכז שלנו אינה קלה, בני ובנות השירות והמתנדבים מתמודדים עם לא מעט קשיים פיזיים, אך התמורה היא דו משמעית – גם מה שהם מקבלים וגם השינוי שהם עוברים במהלך ההתנדבות שווים כל רגע של קושי וכל התמודדות. רוב המתנדבים ובנות השירות שלנו נשארים אתנו למשך שנים- גם אחרי שתקופת השירות הלאומי שלהם מסתיימת. מרכז הפעילות שלנו הוא משפחה. עבור כולם, גם עבור הילדים ומשפחותיהם,

לתרומות
עומרי חותם

עמרי, בן 26, חלה במחלת ה- ALS לפני כשלוש וחצי שנים. מאז האבחנה מתמודד באומץ ובגבורה ומוביל אותנו במערכה של חייו בדיוק כפי שגדל וחונך בפנימיה הצבאית ובצבא. עמרי מראה לנו שלוחם נשאר לוחם גם אם נסיבות חייו משתנות. רוח הלחימה עוברת כחוט השני בכל שלב אותו הוא עובר ורוח זו היא הנותנת לנו את הכוח, התקווה, האופטימיות והשמחה למרות המחלה הקשה. עמרי מראה לנו שהשמש זורחת בכל בוקר מחדש, שאין שקיעה נקודה. למחרת יש עוד זריחה המביאה עימה תקווה חדשה. עמרי לא נלחם לבד במערכה, סביבו תמיד עשרות חברים, משפחה תומכת ומכילה, מטפל מדהים והרבה חום ואהבה. המאבק במחלה דורש מעמרי טיפולים רפואיים, טיפולים אלטרנטיביים, טיפולים פסיכולוגיים וכל מה שניתן על מנת לשמר את תיפקודיו העכשוויים. טיפולים אלו מצריכים הוצאות רבות מידי חודש, הוצאות שרק ילכו ויגדלו. אני פונה אליכם בכל לשון של בקשה לתרומה. כל תרומה תתקבל בהרבה אהבה והערכה. אנא הפיצו ושתפו... "

לתרומות
31 - 51 מתוך 51

בין חברים

בין חברים

על מגוון פעילות הסיוע של "חברים לרפואה" ניתן לקרוא בקישור הבא

מרכזי איסוף תרופות

map מרכז ירושלים צפון דרום