English עברית
גודל גופן: א א א
1 - 30 מתוך 44
אסנת זהר להב

אסנת זהר להב בת 45 נ חלתה לפני כשנה בסרטן בכבד
הרופאים ממליצים על טיפול ב"ארביטוקס" שאינה בסל הבריאות להתווייתה ועלותה לחודש כ- 14150 שח!

לתרומות
סימה אמא ל3 חולה בסרטן המעי

סימה בת 28 מצפון הארץ. היא אמא צעירה לשלוש בנות קטנות
סימה חולה בסרטן המעי שלב 3 וזקוקה לתרופה יקרה.

לתרומות
חביב רות

רות חביב, בת 67, אובחנה לפני כשנה עם סרטן ריאות גרורתי.
כעת רופאיה ממליצים על טיפול ב"טגריסו" , תרופה שאינה בסל הבריאות להתווייתה, ואשר עשויה להציל את חייה.
עלות הטיפול לחודש כ- 24,000 ש"ח!

לתרומות
איווט ליכטמן

איווט ליכטמן בת 55 מחולון חלתה במרץ 2009 בסרטן מסוג מיאלומה נפוצה,
לאחר מכן המחלה חזרה בצורה אגרסיבית, הטיפולים לא עבדו, כעת, לדבריה, על פי המלצת הרופאים המטפלים בה עליה לטוס לסין לטיפול שיש לו הצלחות יוצאות דופן לטיפול במחלה זו.

הטיפול יקר ואינו בסל הבריאות ועלותו המשוערת בין 200,000-300,000 ₪.

לתרומות
שמואל חולה בסרטן

שמואל חולה בסרטן וזקוק לתרופה יקרה בעלות 11,100 שח לחודש

לתרומות
זוהר שירן

שירן בת 34 נשואה ואם ל2 ילדים קטנים חלתה בסרטן שחזר לראשה למח הקטן, ובעמוד השדרה במערכת העצבים , הגרורות גורמות לה לקושי בתפקוד והיא זקוקה לסיוע צמוד 24 שעות, מעבר לכך יש לשירן הוצאות רפואיות נלוות עקב מצבה.

עלויות ההוצאות מסכמות באלפי שקלים לחודש.

לתרומות
אבי דגן

אבי דגן בן 55 נשוי ואב ל3 ילדים מתל מונד - אובחן לפני כ4 שנים עם סרטן מסוג מיאלומה ועבר את כל קוי הטיפול האפשריים ,כעת זקוק לטיפול שאינו מוכר בסל הבריאות ולא ממומן דרך הקופה, עלות הטיפול משוער מעל כ- 100,000$ על פי ברור המשפחה.

לתרומות
אלן חולה בלוקמיה

אלן בת ה30 אמא ל2 ילדים קטנים אובחנה עם סרטן מסוג לוקמיה וזקוקה לטיפול יקר והשתלת מח עצם בעלות משוערת של כ300,00 שח

לתרומות
שמעון גירחש

שמעון גירחש בן 63 אובחן עם סרטן מפושט וזקוק בדחיפות לתרופה יקרה בשם "קיטרודה" שעשויה להציל ולהאריך את חייו.
עלות התרופה כ- 31,824 שח לטיפול!

לתרומות
תאמר זיאדנה

תאמר זיאדנה בן 18 מרהט, אובחן לפני כשנה ממחלה נדירה ביותר בשם ליפודיסטרופיה כללית המתבטאת בחוסר איזון סוכרתי ונגעים הגורמים לכאבים וחוסר תפקוד בגפיים,

מצבו של תאמר מתדרדר והוא נתון בסכנת חיים, הרופאים המטפלים בו המליצו על תרופה שעשויה להציל אותו בשם "לפטין" אך עלותה יקרה והיא איננה ממומנת על ידי קופת החולים.

עלות התרופה לחודש כ – 63,915$ כאשר לפי דברי הרופאים עליו לקחת אותה כחצי שנה ולאחר מכן יחזור למצב בריא!

לתרומות
קאמפ ביחד

קמפ ביחד הוא מחנה קיץ עבור בנות עם מגבלה פיזית שאין להן אפשרות לצאת ולהתאוורר בקיץ,
בגלל שהן מתניידות בכיסא גלגלים.
המטרה המרכזית של הקמפ היא ליצור שינוי חברתי בכל הנוגע ביחס לשונה מאתנו.

לתרומות
אורלי פרבר ברמי

אורלי פרב ברמי, בת 38 גרושה ואם לילד בן 9, נולדה עם מום לב. בחודשים האחרונים המצב התפקודי של הלב התדרדר מאוד הפתרון כרגע הוא לעבור השתלת לב וכבד. המקרה מסובך ואין מספיק ניסיון בארץ עם מקרים דומים, והומלץ לה לעבור את ניתוח ההשתלה בחו"ל.
עלות הניתוח כ- עלות 694,000$

לתרומות
אלדן לזמי

אלדן לזמי בן 24, גוייס ב2012 ללוחמה אווירית בתור לוחם הגנה אווירית.
במהלך השירות הצבאי החל לסבול נורא מהשמש – כאבים בעור ותחושת צריבה ולאחר כשנתיים בצבא החל לדבריו לראות שינויים במבנה הפנים שלו- הלחיים התרוקנו מנפחם ונוצרו שקעים בפנים והעור נעשה דק מאוד. לאחר השחרור מהצבא , הסתגר בביתו,

לאחרונה היה אצל מנתח בכיר שעובד במרפאת ד"ר קליין שאמר שהתוצאה כרגע בפנים היא נראית רע בצורה אובייקטיבית ושהוא אינו יכול לבצע ניתוח מסוג זה ובין היחידים שמבצעים ניתוחי שחזורי פנים מסוג זה שכוללים החדרת שתלי סיליקון מותאמים לפציינט והזרקת שומן הוא ד"ר Michael Yaremchuk .

המנתח הנ"ל יושב בבוסטון, במסצ'וסטס. אין ביכולתו לממן טיסה, שהות של כשבועיים לאחר הניתוח וכמובן את ההליך הניתוחי אשר יידרש על מנת לשחזר את הפנים שהיו לו טרם הצבא.

עלויות הטיפול וההוצאות הנלוות מסכמות בכ- 100,000 שח.

לתרומות
סהר אלמגור

סהר, בן 7 נולד עם תסמונת Charge. הוא נמצא בסכנת חיים מתמדת ומצבו מחייב השגחה צמודה של 24 שעות ביממה. הרופאים מקווים כי באמצעות טיפול ניסיוני קיים סיכוי להימנע מניתוחים כירורגים קשים אלו של ניסור האגן וחיבור פלטינות עם ברגים וניתוח בעמוד השדרה להחדרת מוטות ברזל. ניתוחים אשר יגרמו לכאב וסבל רבים ולשיקום ארוך ומורכב. סהר זקוק מיידית ל-100,000 ש"ח שיתנו לו את האפשרות לחזור ולעמוד שוב בכוחות עצמו על רגליו מבלי לסכן את חייו.

לתרומות
הילד אלכסנדר

אלכסנדר, בן 7 שנים, כמעט ואינו מדבר. מגיל שנתיים נעצרה התפתחותו והוא החל להיות תוקפני. בגיל 5 אלכסנדר אובחן כחולה באפלפסיה חמורה. בהתקפים שהוא חווה הוא מאבד את ההכרה, נופל ונפצע.
אלכסנדר זקוק לניתוח יקר בחול בעלות 300,000 שח

לתרומות
מערך סיוע בתרופות יקרות

ליהיא בת 16 מצפון הארץ מתמודדת עם מחלת הסרטן מגיל שלוש עשרה.
ליהיא סובלת מסרטן שפגע ב2 עיניה. ליהיא עברה טיפולים שונים בניסיון להציל את עיניה , כעת ע""פ המלצת רופאיה הסיכוי היחידי שעשוי להציל את חייה הוא טיפול בתרופות שלא בסל התרופות בעלות יקרה מאד.
תרופת ה"קוטליק" שעלותה כ-27,261₪ בחודש.

ליהיא מתחננת לעזרה יחד עם חולים רבים העומדים במצב זהה של סיכויי חיים מול מוות בעבור תרופה

לתרומות
הצלת ילדי משפחת לנדסמן

ג'וש ובני לנדסמן: בני 4 חודשים ושנה ו-5 חודשים חולים במחלת קנאוון, מחלה ניוונית של המוח . הילדים עומדים לעבור ניתוח מוח ראשון מסוגו אשר אמור לתקן את הפגם במוח. הניתוח היחיד שנותן לילדים סיכוי. אחרי המון מאמץ, בני וג׳וש זקוקים היום עדיין ל-$150,000 והם זקוקים לזה עכשיו. הניתוח הראשון נקבע לאפריל.

לתרומות
התינוקת אדל

אדל בת שנה וארבעה חודשים מתמודדת מגיל חצי שנה עם גידול סרטני בראשה ומקבלת טיפולים יקרים בעלות עשרות אלפי שקלים שעשויים להציל את חייה.

לתרומות
יוסי שמש

לפני כשנה וחצי אובחן יוסף שמש בן 48 נשוי ואב ל 2 עם סרטן ראות נדיר.
יוסי הפסיק לעבוד והוכר כנכה 100%. טיפולים אימונותרפים שיפרו מאוד את מצבו. בהמלצת הרופאים נשלחו לחו"ל דגימות שהוצאו בניתוח לבדיקות גנטיות מתקדמות להתאמת תרופות שיוכלו להציל את חייו ולמנוע את הישנות המחלה.
הבדיקות והתאמת התרופות נעשות באופן פרטי, עלותן כ 129,000 ש"ח.

לתרומות
עמית מימרן

עמית מימרן, בת 6 מאור יהודה, חלתה לפני כשנתיים בסרטן נדיר בעין שמאל מסוג רטינובלסטומה. עמית עברה מאז טיפולי כימותרפיה, סדרת ניתוחים והזרקות של כימו לתוך העין. היא הוטסה לארה"ב לסדרת טיפולים וניתוחים בעין אשר הצילו את העין ואת חייה. כעת עליה לטוס שוב לסדרת טיפולים לבית חולים ממוריאל שבארה"ב. עלות הטיפולים הינה כ – 100,000$.

לתרומות
מוחמד פרא

מוחמד – סובל ממחלת כשל חיסונית ראשונית חמורה, וקטוע 4 גפיים בעקבות פגיעת חיידק טורף.
הוא הגיע לביה"ח שיבא בגיל חצי שנה, ומאז – זה עולמו. אין לו בישראל אמא, אבא, אחיות או אחים. כל משפחתו הוא סבו הדואג, המנסה להיות אמא ואבא ומלווה אותו יום ולילה.
אחרי 7 שנים של טיפול מסור בשיבא, מחלתו הבסיסית מאוזנת כעת. הוא זקוק לטיפולים שוטפים ולשיקום ממושך. מדי פעם מחלתו מתלקחת ואז הוא עובר טיפולים אינטנסיביים. הוא צריך גם לסיוע צמוד בכל מישורי התפקוד היומיומי: להרכיב ולהוריד את הפרוטזות מידיו ורגליו, להחליף את שקיות הסטומה, להתרחץ, להתלבש, לאכול – אפילו כדי להפוך את הדף בספר, להרים את הצעצוע מהרצפה.
ואף על פי כן, הוא חפץ חיים וחיוני. האומץ, האופטימיות, הנחישות והחיוך שלו הם נס.
אך ככל שתכונות אלו מרימות אותו, הן לא מכסות את עלויות הצרכים הרפואיים והסיעודיים שלו – שימשכו שנים.

לתרומות
הפעוט קיריל בוט

קיריל בן ה4 אובחן עם סרטן מח מסוג גליומה זאת לאחר שהוא ירד במשקל והגיע לתת תזונה והתקפי הקאות קשים.
על פי המלצת הרופאים הטיפול שעליו לקבל עשוי להציל את חייו ויש סיכוי גדול לכך.
הטיפול יקר ופרטי ועלותו כ – 100,000$ נכון לעכשיו.

לתרומות
הילד אלכס

בנובמבר 2016 החל אלכס בן ה-6 לחוש בכאבי בטן חזקים וחום גופו עלה, אמו לקחה אותו לבדיקות לברר ממה הוא סובל והאבחון העלה כי לאלכס יש גידול סרטני מסוג נוירובלסטומה בבלוטת יותרת הכליה, אלכס עבר ניתוח לכריתת הגידול, סדרות טיפולים כימותרפיים, הקרנות והשתלת מח עצם.

אלכס עובר טיפולים יקרים שמסייעים בהצלת חייו ועלותם עשרות אלפי שקלים.
ללא הטיפולים חייו של אלכס בסכנה.

לתרומות
יוליה זגורסקאיה

יוליה בת 44, התאלמנה לפני שנה וחצי כשבעלה נפטר בפתאומיות מדם לב. יוליה מגדלת את בנם לבדה.
בנובמבר האחרון התברר כי יוליה חולה בסרטן ברחם מסוג ליאמיוסרקומה, וצריכה לעבור ניתוח לכריתת הרחם ואיברים נוספים בעלות פרטית יקרה.
עלות הניתוח מוערכת בכ- 10,000-15,000$.

לתרומות
שני מגריסו

שני דרפלר מגריסו, בת 30 מחולון, אובחנה באוגוסט 2013 עם גידול סרטני בכבד בגודל 14 ס"מ מסוג HCC. שני עברה ניתוח לכריתת האונה השמאלית ותהליך של השתלת כבד עצמית וכן כריתת בלוטות לימפה שהיו נגועות.
לאחר כחצי שנה התגלה כי הסרטן חזר לכבד ושני קיבלה טיפול ביולוגי קשה במשך חצי שנה. לאחר שהטיפול לא הועיל, היא עברה הקרנות מיוחדות וממוקדות לתוך הכבד. למרות הכל מצבה החמיר ורופאה ממליצה על טיפול בתרופת האופדיבו שהינה יקרה ואינה נכללת בסל הבריאות שלה. הטיפול בעלות כ- 24,000 ש"ח לחודש.

לתרומות
צופיה ד.

צופיה ד. בת 41 חלתה לפני כשלוש וחצי שנים בסרטן שד גרורתי. כעת מצבה של צופיה החמיר והרופא המטפל בה המליץ על טיפול בתרופת הפלבוציקליב – Ibrance - שעשויה להציל את חייה.
הטיפול בעלות דל כ- 27,500 ש"ח לחודש.

לתרומות
התינוק דויד

אמו של דויד בן השנתיים ליטפה אותו ברגלו כשלפתע חשה בבלוטה.

דויד נלקח לבית החולים לבדיקות ושם התברר כי הוא סובל מסרטן מסוג רבדומיאוסרקומה.

דויד עובר כימותרפיה ויאלץ לעבור גם הקרנות

המלצת הרופאים היתה דחוף ניתוח מורכב ויקר להוצאת השריר ברגלו הנגוע בגידול הסרטני.

בניתוח הוציאו הגידול והשריר וינקו את התאים באזור השריר ברגלו.
הניתוח המורכב נעשה ב21/3/17 בעלות פרטית של כ 45000$ .
בניתוח הוציאו לדוד חלק מהשריר ברגל ואת הגידול הסרטני.
דויד עבר טיפולים קשים ויקרים בעלויות פרטיות וכעת עובר בדיקות יקרות על מנת לבדוק שהוא נקי מהסרטן

לתרומות
תמר אלמוג

תמר, בת 52 מהרצליה, נשואה ואם ל-4 ילדים, אובחנה לפני כשנתיים עם סרטן שד. תמר עברה טיפולי הקרנות וכימותרפיה וכן ניתוח לכריתת הגידול. לפני כחודשיים, במשך בדיקת מעקב, התבשרה תמר כי הסרטן חזר וחדר בצורה גרורתית לעצמות. בהתייעצות עם פרופ' ענבר הוחלט על טיפול בתרופת ה"איברנס" שאינה בסל הבריאות להתוויתה וכן זריקות בשם "אקסג'בה". התרופות מוגדרות כתרופות מצילות חיים .
עלות הטיפול לחודש כ – 28,950 ₪!

לתרומות
מלכה צרטקוב

מלכה צרטקוב, בת 5 ,חלתה לפני כשמונה חודשים במחלה אוטואימונית נדירה שבה מערכת החיסון של הגוף תוקפת את המח. מלכה היתה במשך כשבועיים בסכנת חיים בטיפול נמרץ ולאחר מכן במשך כ- 8 חודשים בבית החולים. היא נותרה עם פגיעה בתפקוד וביכולות הקוגניטיביות והשכליות. בעקבות המלצות על טיפול בגישה הנוירו תנועתית , אביה לקח אותה לטיפולים יומיים במשך שבועיים שהובילו לשיפור משמעותי. הטיפול יקר ופרטי ומלכה תזדקק ל-500 טיפולים במשך השנתיים הקרובות, כאשר המטרה להביא אותה ליכולות כמעט נורמליות לילדה בגילה.

לתרומות
אנה פונומרב

אנה זקוקה כעת לפרוטזה בעלות יקרה של 251,000 ש"ח.

אנה פונומרב בת 22 מבת ים, חלתה מגיל שנה ותשעה חודשים בסרטן מסוג סרקומה. במשך השנים המחלה נסוגה והתפרצה לסירוגין, במהלכן התייתמה מאביה ועברה טיפולים וניתוחים קשים ביותר.

לתרומות
1 - 30 מתוך 44

בין חברים

בין חברים

על מגוון פעילות הסיוע של "חברים לרפואה" ניתן לקרוא בקישור הבא

מרכזי איסוף תרופות

map מרכז ירושלים צפון דרום