English עברית
גודל גופן: א א א
You need Flash player 8+ and JavaScript enabled to view this video.
אילוסטרציה
הביטוח לא כיסה טיפול לסרטן המוח: "זו לא תרופה, זו טכנולוגיה" משלמים על פוליסה לכיסוי טיפולים מחוץ לסל? מתברר שחברות הביטוח מסרבות לכסות טיפולים מצילי חיים רבים מכיוון שנרשמו במשרד הבריאות כ"טכנולוגיה". החולים דורשים את התערבות המדינה: "זה הטיפול היחיד למחלה" אחת המטופלות סיפרה ל-ynet ו"ידיעות אחרונות" שבעקבות סירוב חברת הביטוח היא מטופלת דרך תרומה של עמותת חברים לרפואה. המשך לכתבה »
You need Flash player 8+ and JavaScript enabled to view this video.
אין לכם כסף לתרופה? בשביל זה יש חברים המשך לכתבה »
You need Flash player 8+ and JavaScript enabled to view this video.
אילוסטרציה
מתוך דף אתר טבע- הכירו את עמותת חברים לרפואה: תרופות מצילות חיים עמותת חברים לרפואה, שנוסדה כדי למנוע מצב בו אדם אחד יוותר על תרופות בשל שיקולים כלכליים, מספקת תרופות, שאחרת היו נזרקות סתם, ל-5000 אנשים בכל הארץ. ברוך ליברמן, המנכ"ל, עם סיפורה של עמותה שכולה שליחות המשך לכתבה »
You need Flash player 8+ and JavaScript enabled to view this video.
You need Flash player 8+ and JavaScript enabled to view this video.
אילוסטרציה
אל תזרקו את התרופות הלא נחוצות לפח. תרומת תרופות יכולה להציל חיים, פשוטו כמשמעו, וכעת לאחר השת”פ בין סופר-פארם לארגון חברים לרפואה – זה גם ממש פשוט המשך לכתבה »
You need Flash player 8+ and JavaScript enabled to view this video.
מי שלא משלם – מת": כך גדלו הפערים במערכת הבריאות בישראל כתבה בכאן 11 המשך לכתבה »
אילוסטרציה
בכל חמש דקות מתקבלת בעמותת "חברים לרפואה" פנייה לאספקת תרופה יקרה. מתנדבי העמותה משנעים תרופות מצילות חיים מבית לבית, בשווי של 70 ואפילו ססו אלף שקל בחודש בכל בית יש בארון התרופות מספר תרופות שבני המשפחה אינם זקוקים להן. בנקודת איסוף של ■ ■ ״חברים לרפואה״ יעשו בהם שמוש ואולי התרופה שנמצאה במגירה של סבא שלכם תציל חיים המשך לכתבה »
אילוסטרציה
בזבוז תרופות מבדיקה שערך ארגון "חברים לרפואה" נמצא כי מדי שנה נזרקות תרופות בשווי 300 מיליון שקלים. המשך לכתבה »
אילוסטרציה
דיונים על הסל - בינתיים חברים לרפואה מסייעים לחולה המשך לכתבה »
אילוסטרציה
חברי עמותת "חברים לרפואה" עובדים ללא ליאות כדי לספק תרופות מיד שנייה, שעלותן עשרות אלפי שקלים בחודש, עבור חולים נזקקים המשך לכתבה »
אילוסטרציה
נשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין הדליק היום (ראשון) נר שמיני של חנוכה עם ילדי עובדי בית הנשיא וילדים המתמודדים עם מחלות שונות בהם ילדי עמותת "סולם" - מרכז יום שיקומי לחינוך מיוחד, וילדי "חברים לרפואה"- המסייע לילדים החולים במחלות שונות ועם צרכים מיוחדים. המשך לכתבה »
הכירו את הארגון שיעזור לכם בעת צרה – "חברים לרפואה" ארגון הצדקה המסייע לספק תרופות לחולים שמתקשים להשיג אותן לבד המשך לכתבה »
גם השנה, כמנהג המתקיים זה שנים, השתתפו בהקפות השניות עשרות ילדים בעלי צרכים מיוחדים מעמותת ׳חברים לרפואה׳ אותם אירחו במהלך החג בני נוער תושבי העיר שהשתתפו יחד אית ם באירוע ההקפות במוצאי החג. המשך לכתבה »
ארגון "חברים לרפואה" אוסף תרופות מאנשים שכבר לא זקוקים להן, וגם מחברות התרופות הגדולות – כדי לתת אותן בחינם ל-4,000 חולים כרוניים או חולים במחלות קשות שאינם מסוגלים לשלם עבורן. לפעמים זה פשוט עניין של חיים ומוות המשך לכתבה »
בהתרגשות רבה קיבלו ראשי ארגון 'חברים לרפואה' הארגון הגדול ביותר בישראל בהשגת תרופות לנזקקים את רבי שמעון גלאי שהגיע במיוחד לראות מקרוב את עוצמת החסד ואת המסירות נפש של ממש של הרוקחים והצוות המיוחד שעושה ימים ולילות להשגת תרופות לחולים נזקקים. המשך לכתבה »
"משהו קטן וטוב": ליאורה רוזנמן הצליחה בתור ציירת – אך תמיד הרגישה משהו חסר - עד שהגיעה למחלקות השיקום של תל השומר. שם, היא הקימה עם ארגון "חברים לרפואה" את מיזם "מציירים למחלקות השיקום" ויחד הם הפכו את המכחול והצבע לחלק מתהליך השיקום של המטופלים המשך לכתבה »
סגן שר הבריאות הרב יעקב ליצמן החליט לערוך ביקור פתע בארגון החסד "חברים לרפואה". עם סיום פגישה הבוקר בבני ברק החליט להפתיע את החברים ב"חברים לרפואה". השר שמעודד כבר שנים את הפעילות ושבזכותו הוקם בית המרקחת הוולונטרי שבתוך הארגון הגיע והתפעל שוב מקרוב מבית מרקחת הוולנטרי ומחלקת ניתוב התרופות של העמותה "מדהים לראות את כמות החסד שנעשה פה" אמר סגן השר בסיומו של הביקור. המשך לכתבה »
ישנם ארגונים בישראל שמסייעים באיסוף התרופות וחלוקתן לאנשים שידם אינה משגת, כמו למשל ארגון "חברים לרפואה". לבתי המרקחת של קופות החולים ניתן להביא תרופות שתוקפן פג או שלמטופל אין עוד צורך בהן, דבר שמוסדר לפי חוזר של משרד הבריאות. התרופות נאספות במכלים ייעודיים ומובלות למרכז פינוי פסולת רפואית. אך למרות שהפתרונות קיימים, נראה שמודעות הציבור לחשיבות של היפטרות אחראית מתרופות היא נמוכה. המשך לכתבה »
ארגון “חברים לרפואה”, המסייע לחולים ולנכים במצוקה – בין היתר באמצעות מסירת תרופות ללא תשלום – מודיע כי יש בידיו כעת תרופות בשווי 125,000 שקל למסירה המשך לכתבה »
חדש ומרגש: בית מרקחת התנדבותי שמנפיק חינם תרופות לאוכלוסייה נזקקת המשך לכתבה »
החיים שלך, תמורת מיליון שקל: התרופות לסרטן שיכלו להציל את אבא שלי רוני לינדר-גנץ על הדילמה הקורעת של משפחות חולי הסרטן, ועל זאת שליוותה את חודשיו האחרונים של אביה ■ כתבה ראשונה בסדרה / דמרקר המשך לכתבה »
כך הפכו הטיפולים החדשים לסרטן לגביע הקדוש של מאות אלפי חולים – מה שצריך לדעת על הפתרונות, הקשיים והדילמות במאבק לסיכוי אחרון לחיים. המשך לכתבה »
You need Flash player 8+ and JavaScript enabled to view this video.
אות המופת לזכרו של הרב יחיאל לנדמן הוענק לחברות התרופות המשתפות פעולה עם פרויקט התרופות של חברים לרפואה. המשך לכתבה »
לדברי ברוך ליברמן בוועידת הקיימות לעסקים של "כלכליסט", כי "לאלפי קשישים, ניצולי שואה, אימהות חד-הוריות ואנשי קשיי יום אין כסף לתרופות שהם זקוקים להם, כשבאותו הזמן נזרקות תרופות בשווי 150 מיליון שקל" המשך לכתבה »
ערוץ 2: הפעם בשווה בדיקה: מנחם הורוביץ מגלה שאפשר לתרום תרופות שאתם כבר לא זקוקים להן, במטרה אחת - להציל חיים. המשך לכתבה »
אילוסטרציה
"גלובס" ממליץ על "חברים לרפואה": מבין שלוש העמותות העוסקות בבריאות אותן מציין "גלובס" אחת מהן היא "חברים לרפואה". המשך לכתבה »
You need Flash player 8+ and JavaScript enabled to view this video.
כתבה נרחבת על חברים לרפואה בערוץ 10 המשך לכתבה »
פרופ' רפי קרסו ממליץ בתוכניתו על ארגון "חברים לרפואה", ומפנה את הציבור לעזור ולהיעזר בפעילות הארגון המשך לכתבה »
אילוסטרציה
עמותת "חברים לרפואה" הוקמה כדי "להקל על האדם החולה בכל דרך שתתאים למקרה הספציפי שלו", הם מסייעים במימון תרופות, ובעיקר מחברים בין מי שיש בביתם תרופות מיותרות ובין אלה שזקוקים להן נואשות, ועכשיו פותחים מסלול מיוחד וקורע לב שעניינו תרופות לקשישים. המשך לכתבה »
ארגון המתנדבים "חברים", המסייע לחולים ולבני משפחותיהם הזקוקים לתרופות יקרות שאינן כלולות בסל הבריאות, השיק השבוע יוזמה חדשה. מעתה הארגון מקשר בין חולים או בני משפחות שיקיריהם נפטר, ונותרו בידיהם תרופות שאינן כלולות בסל, ובין חולים הזקוקים לתרופות הללו. המשך לכתבה »
עשרה מילדי עמותת "חברים", בהם חולי סרטן, שיתוק מוחין ואפילפסיה, עלו השבוע למסוק יסעור של חיל האוויר והצטרפו לשאול מופז בדרכו לטקס סיום קורס טיס בבסיס חצרים. המשך לכתבה »