English עברית
גודל גופן: א א א
הכירו את הארגון שיעזור לכם בעת צרה – "חברים לרפואה" ארגון הצדקה המסייע לספק תרופות לחולים שמתקשים להשיג אותן לבד המשך לכתבה »
גם השנה, כמנהג המתקיים זה שנים, השתתפו בהקפות השניות עשרות ילדים בעלי צרכים מיוחדים מעמותת ׳חברים לרפואה׳ אותם אירחו במהלך החג בני נוער תושבי העיר שהשתתפו יחד אית ם באירוע ההקפות במוצאי החג. המשך לכתבה »
ארגון "חברים לרפואה" אוסף תרופות מאנשים שכבר לא זקוקים להן, וגם מחברות התרופות הגדולות – כדי לתת אותן בחינם ל-4,000 חולים כרוניים או חולים במחלות קשות שאינם מסוגלים לשלם עבורן. לפעמים זה פשוט עניין של חיים ומוות המשך לכתבה »
בהתרגשות רבה קיבלו ראשי ארגון 'חברים לרפואה' הארגון הגדול ביותר בישראל בהשגת תרופות לנזקקים את רבי שמעון גלאי שהגיע במיוחד לראות מקרוב את עוצמת החסד ואת המסירות נפש של ממש של הרוקחים והצוות המיוחד שעושה ימים ולילות להשגת תרופות לחולים נזקקים. המשך לכתבה »
"משהו קטן וטוב": ליאורה רוזנמן הצליחה בתור ציירת – אך תמיד הרגישה משהו חסר - עד שהגיעה למחלקות השיקום של תל השומר. שם, היא הקימה עם ארגון "חברים לרפואה" את מיזם "מציירים למחלקות השיקום" ויחד הם הפכו את המכחול והצבע לחלק מתהליך השיקום של המטופלים המשך לכתבה »
סגן שר הבריאות הרב יעקב ליצמן החליט לערוך ביקור פתע בארגון החסד "חברים לרפואה". עם סיום פגישה הבוקר בבני ברק החליט להפתיע את החברים ב"חברים לרפואה". השר שמעודד כבר שנים את הפעילות ושבזכותו הוקם בית המרקחת הוולונטרי שבתוך הארגון הגיע והתפעל שוב מקרוב מבית מרקחת הוולנטרי ומחלקת ניתוב התרופות של העמותה "מדהים לראות את כמות החסד שנעשה פה" אמר סגן השר בסיומו של הביקור. המשך לכתבה »
ישנם ארגונים בישראל שמסייעים באיסוף התרופות וחלוקתן לאנשים שידם אינה משגת, כמו למשל ארגון "חברים לרפואה". לבתי המרקחת של קופות החולים ניתן להביא תרופות שתוקפן פג או שלמטופל אין עוד צורך בהן, דבר שמוסדר לפי חוזר של משרד הבריאות. התרופות נאספות במכלים ייעודיים ומובלות למרכז פינוי פסולת רפואית. אך למרות שהפתרונות קיימים, נראה שמודעות הציבור לחשיבות של היפטרות אחראית מתרופות היא נמוכה. המשך לכתבה »
ארגון “חברים לרפואה”, המסייע לחולים ולנכים במצוקה – בין היתר באמצעות מסירת תרופות ללא תשלום – מודיע כי יש בידיו כעת תרופות בשווי 125,000 שקל למסירה המשך לכתבה »
חדש ומרגש: בית מרקחת התנדבותי שמנפיק חינם תרופות לאוכלוסייה נזקקת המשך לכתבה »
החיים שלך, תמורת מיליון שקל: התרופות לסרטן שיכלו להציל את אבא שלי רוני לינדר-גנץ על הדילמה הקורעת של משפחות חולי הסרטן, ועל זאת שליוותה את חודשיו האחרונים של אביה ■ כתבה ראשונה בסדרה / דמרקר המשך לכתבה »
כך הפכו הטיפולים החדשים לסרטן לגביע הקדוש של מאות אלפי חולים – מה שצריך לדעת על הפתרונות, הקשיים והדילמות במאבק לסיכוי אחרון לחיים. המשך לכתבה »
You need Flash player 8+ and JavaScript enabled to view this video.
אות המופת לזכרו של הרב יחיאל לנדמן הוענק לחברות התרופות המשתפות פעולה עם פרויקט התרופות של חברים לרפואה. המשך לכתבה »
לדברי ברוך ליברמן בוועידת הקיימות לעסקים של "כלכליסט", כי "לאלפי קשישים, ניצולי שואה, אימהות חד-הוריות ואנשי קשיי יום אין כסף לתרופות שהם זקוקים להם, כשבאותו הזמן נזרקות תרופות בשווי 150 מיליון שקל" המשך לכתבה »
ערוץ 2: הפעם בשווה בדיקה: מנחם הורוביץ מגלה שאפשר לתרום תרופות שאתם כבר לא זקוקים להן, במטרה אחת - להציל חיים. המשך לכתבה »
אילוסטרציה
"גלובס" ממליץ על "חברים לרפואה": מבין שלוש העמותות העוסקות בבריאות אותן מציין "גלובס" אחת מהן היא "חברים לרפואה". המשך לכתבה »
You need Flash player 8+ and JavaScript enabled to view this video.
כתבה נרחבת על חברים לרפואה בערוץ 10 המשך לכתבה »
פרופ' רפי קרסו ממליץ בתוכניתו על ארגון "חברים לרפואה", ומפנה את הציבור לעזור ולהיעזר בפעילות הארגון המשך לכתבה »
אילוסטרציה
עמותת "חברים לרפואה" הוקמה כדי "להקל על האדם החולה בכל דרך שתתאים למקרה הספציפי שלו", הם מסייעים במימון תרופות, ובעיקר מחברים בין מי שיש בביתם תרופות מיותרות ובין אלה שזקוקים להן נואשות, ועכשיו פותחים מסלול מיוחד וקורע לב שעניינו תרופות לקשישים. המשך לכתבה »
ארגון המתנדבים "חברים", המסייע לחולים ולבני משפחותיהם הזקוקים לתרופות יקרות שאינן כלולות בסל הבריאות, השיק השבוע יוזמה חדשה. מעתה הארגון מקשר בין חולים או בני משפחות שיקיריהם נפטר, ונותרו בידיהם תרופות שאינן כלולות בסל, ובין חולים הזקוקים לתרופות הללו. המשך לכתבה »
עשרה מילדי עמותת "חברים", בהם חולי סרטן, שיתוק מוחין ואפילפסיה, עלו השבוע למסוק יסעור של חיל האוויר והצטרפו לשאול מופז בדרכו לטקס סיום קורס טיס בבסיס חצרים. המשך לכתבה »