English עברית
גודל גופן: א א א
 
1 - 40 מתוך 65
עדן סופיה כהן

עדן סופיה בת 7 אובחנה בסרטן נדיר מאוד בחוט השידרה. ניסיון ההסרה בארץ כשל והאפשרות היחידה שנותרה זה ניתוח בחו”ל.

העלות המשוערת של הניתוח בחו”ל הוא כ -170,000$. הניתוח עשוי להציל את חייה של עדן סופיה הקטנה.

לתרומות
קאמפ ביחד

קמפ ביחד הוא מחנה קיץ עבור בנות עם מגבלה פיזית שאין להן אפשרות לצאת ולהתאוורר בקיץ,
בגלל שהן מתניידות בכיסא גלגלים.
המטרה המרכזית של הקמפ היא ליצור שינוי חברתי בכל הנוגע ביחס לשונה מאתנו.

לתרומות
יסמין טלמון-גבל

יסמין, בת 57 ואם לחמישה, אובחנה עם סרטן במעי עם גרורות מפושטות בשתי אונות הכבד. לקראת 2 ניתוחים משמעותיים הצפויים לה, היא יוצאת לסדרת טיפולים אינטגרטיביים בקליניקת Amitabha שבקלפורניה, על מנת לחזק את גופה לקראת הניתוח.
עלות הטיפול וההוצאות: $50,000.

לתרומות
ולדימיר פרידמן

ולדימיר פרידמן, בן 72, אב לשניים וסבא לנכדה. לא עישן יום בחייו. לולדימיר גידול סרטני בשתי ריאותיו. טיפולים כימותרפיים וטיפול אימונותרפי נכשלו והגידול ממשיך לגדול. עתה הומלץ לו טיפול ב-Mekinist, תרופה אשר לא נמצאת בסל התרופות ועלותה כ- 33,000 ש"ח לחודש.

לתרומות
אורלי פרבר ברמי

אורלי פרב ברמי, בת 38 גרושה ואם לילד בן 9, נולדה עם מום לב. בחודשים האחרונים המצב התפקודי של הלב התדרדר מאוד הפתרון כרגע הוא לעבור השתלת לב וכבד. המקרה מסובך ואין מספיק ניסיון בארץ עם מקרים דומים, והומלץ לה לעבור את ניתוח ההשתלה בחו"ל.
עלות הניתוח כ- עלות 694,000$

לתרומות
אלדן לזמי

אלדן לזמי בן 24, גוייס ב2012 ללוחמה אווירית בתור לוחם הגנה אווירית.
במהלך השירות הצבאי החל לסבול נורא מהשמש – כאבים בעור ותחושת צריבה ולאחר כשנתיים בצבא החל לדבריו לראות שינויים במבנה הפנים שלו- הלחיים התרוקנו מנפחם ונוצרו שקעים בפנים והעור נעשה דק מאוד. לאחר השחרור מהצבא , הסתגר בביתו,

לאחרונה היה אצל מנתח בכיר שעובד במרפאת ד"ר קליין שאמר שהתוצאה כרגע בפנים היא נראית רע בצורה אובייקטיבית ושהוא אינו יכול לבצע ניתוח מסוג זה ובין היחידים שמבצעים ניתוחי שחזורי פנים מסוג זה שכוללים החדרת שתלי סיליקון מותאמים לפציינט והזרקת שומן הוא ד"ר Michael Yaremchuk .

המנתח הנ"ל יושב בבוסטון, במסצ'וסטס. אין ביכולתו לממן טיסה, שהות של כשבועיים לאחר הניתוח וכמובן את ההליך הניתוחי אשר יידרש על מנת לשחזר את הפנים שהיו לו טרם הצבא.

עלויות הטיפול וההוצאות הנלוות מסכמות בכ- 100,000 שח.

לתרומות
סהר אלמגור

סהר, בן 7 נולד עם תסמונת Charge. הוא נמצא בסכנת חיים מתמדת ומצבו מחייב השגחה צמודה של 24 שעות ביממה. הרופאים מקווים כי באמצעות טיפול ניסיוני קיים סיכוי להימנע מניתוחים כירורגים קשים אלו של ניסור האגן וחיבור פלטינות עם ברגים וניתוח בעמוד השדרה להחדרת מוטות ברזל. ניתוחים אשר יגרמו לכאב וסבל רבים ולשיקום ארוך ומורכב. סהר זקוק מיידית ל-100,000 ש"ח שיתנו לו את האפשרות לחזור ולעמוד שוב בכוחות עצמו על רגליו מבלי לסכן את חייו.

לתרומות
הילד אלכסנדר

אלכסנדר, בן 7 שנים, כמעט ואינו מדבר. מגיל שנתיים נעצרה התפתחותו והוא החל להיות תוקפני. בגיל 5 אלכסנדר אובחן כחולה באפלפסיה חמורה. בהתקפים שהוא חווה הוא מאבד את ההכרה, נופל ונפצע.
אלכסנדר זקוק לניתוח יקר בחול בעלות 300,000 שח

לתרומות
מערך סיוע בתרופות יקרות

דקלה, מורה ממרכז הארץ בת 34 אם לחמישה ילדים, חלתה בסרטן מסוג לוקמיה. דקלה עברה טיפולים קשים ואף השתלת מח עצם. כרגע היא ממשיכה להתמודד עם המחלה ובהמלצת רופאיה עליה לקבל טיפול בתרופת Yervoy, אשר לא נמצאת בסל התרופות.
עלות מחזור הטיפול עבורה הוא כ-800,000 ₪.

לתרומות
הצלת ילדי משפחת לנדסמן

ג'וש ובני לנדסמן: בני 4 חודשים ושנה ו-5 חודשים חולים במחלת קנאוון, מחלה ניוונית של המוח . ג׳וש ובני יהיו בין הראשונים להשתתף בטיפול גנטי ניסיוני וחדשני שינוסה פעם ראשונה על בני אדם.
המשפחה פונה בקריאה לציבור לעזרה בגיוס מימון הוצאת המחקר אודות המחלה אל הפועל. הסכום הנדרש הוא 1,500,000 $.

לתרומות
התינוקת אדל

אדל בת חצי שנה אבל כבר מתמודדת עם גידול סרטני בראשה ומקבלת טיפולים יקרים בעלות עשרות אלפי שקלים שעשויים להציל את חייה.

לתרומות
יוסי שמש

לפני כשנה וחצי אובחן יוסף שמש בן 48 נשוי ואב ל 2 עם סרטן ראות נדיר.
יוסי הפסיק לעבוד והוכר כנכה 100%. טיפולים אימונותרפים שיפרו מאוד את מצבו. בהמלצת הרופאים נשלחו לחו"ל דגימות שהוצאו בניתוח לבדיקות גנטיות מתקדמות להתאמת תרופות שיוכלו להציל את חייו ולמנוע את הישנות המחלה.
הבדיקות והתאמת התרופות נעשות באופן פרטי, עלותן כ 129,000 ש"ח.

לתרומות
עמית מימרן

עמית מימרן, בת 6 מאור יהודה, חלתה לפני כשנתיים בסרטן נדיר בעין שמאל מסוג רטינובלסטומה. עמית עברה מאז טיפולי כימותרפיה, סדרת ניתוחים והזרקות של כימו לתוך העין. היא הוטסה לארה"ב לסדרת טיפולים וניתוחים בעין אשר הצילו את העין ואת חייה. כעת עליה לטוס שוב לסדרת טיפולים לבית חולים ממוריאל שבארה"ב. עלות הטיפולים הינה כ – 100,000$.

לתרומות
בלה קופל

בלה קופל, בת 61, חולת סרטן גרורתי כבר מספר שנים. בבדיקות האחרונות נצפה כי ישנה החמרה במצב הגרורות.
הוחלט על טיפול באייברנס. תרופה יקרה שלא כלולה בסל הבריאות.
הטיפול בתרופה עשוי להציל את חייה. עלות התרופה כ- 27,377 ש"ח לחודש.

לתרומות
לודמילה סטארוסטנקו

לודמילה סטארוסטנקו, בת 39, חלתה בסרטן צוו­אר הרחם בשלב מתקדם עם גרורות. הטיפול שלה אינו ממומן על ידי שום גורם רפואי. על לודמילה לעבור סדרת טיפולים של הקרנ­ות וכימותרפיה, שעשויה להציל את חייה.
עלות הטיפולים כ- 90,000$.

לתרומות
דוד סנדורי

דוד סנדורי חלה לפני כשנה וחודשיים בסרטן הערמונית אשר הפך למפושט גרורתי במספר רב של אברים באגן התחתון כגון: כיפת הכבד, שלפוחית השתן, עצם האליו, בלוטת הלימפה.
דוד החל טיפול הורמונלי- תחילה הייתה תגובה טובה, אך לאחר חודשיים החלה רגרסייה והתפשטות של המחלה. דוד עבר 12 טיפולים כימותרפיים קשים מאוד עם כל המשתמע מכך. גם כאן הטיפול הגיב תחילה ואח"כ הפסיק להגיב. הטיפול עזר לזמן מה באופן חלקי וזמני. הוא עבר לטיפול הורמונלי לאקסטנדיי מ"ג 40 ארבעה כדורים ביום. לפני כשלושה שבועות דוד עבר בדיקת הפד סיטי והתברר שהמחלה התפשטה וחלה החמרה במצבו.
כעת הוצע לו ע"י פרופ' גז מביה"ח איכילוב להתחיל בטיפול חדשני הנקרא: lutetium-177 ארבעה טיפולים כל שמונה שבועות. עלות כל טיפול 17,199 ואשפוז בבית החולים לטיפול 6,000 כך שכל מחזור טיפולי עולה 23,199
בשל המצב דוד סובל מכאבים ומתקשה לעמוד על רגליו.

לתרומות
מוחמד פרא

מוחמד – סובל ממחלת כשל חיסונית ראשונית חמורה, וקטוע 4 גפיים בעקבות פגיעת חיידק טורף.
הוא הגיע לביה"ח שיבא בגיל חצי שנה, ומאז – זה עולמו. אין לו בישראל אמא, אבא, אחיות או אחים. כל משפחתו הוא סבו הדואג, המנסה להיות אמא ואבא ומלווה אותו יום ולילה.
אחרי 7 שנים של טיפול מסור בשיבא, מחלתו הבסיסית מאוזנת כעת. הוא זקוק לטיפולים שוטפים ולשיקום ממושך. מדי פעם מחלתו מתלקחת ואז הוא עובר טיפולים אינטנסיביים. הוא צריך גם לסיוע צמוד בכל מישורי התפקוד היומיומי: להרכיב ולהוריד את הפרוטזות מידיו ורגליו, להחליף את שקיות הסטומה, להתרחץ, להתלבש, לאכול – אפילו כדי להפוך את הדף בספר, להרים את הצעצוע מהרצפה.
ואף על פי כן, הוא חפץ חיים וחיוני. האומץ, האופטימיות, הנחישות והחיוך שלו הם נס.
אך ככל שתכונות אלו מרימות אותו, הן לא מכסות את עלויות הצרכים הרפואיים והסיעודיים שלו – שימשכו שנים.

לתרומות
הפעוט קיריל בוט

לפני כשבועיים אובחן קיריל בן ה3 וחצי עם סרטן מח מסוג גליומה זאת לאחר שהוא ירד במשקל והגיע לתת תזונה והתקפי הקאות קשים.
קיריל מוזן כעת דרך זונדה בתקווה שיעלה במשקל והרופאים החלו בטיפול כימותרפי,
על פי המלצת הרופאים הטיפול שעליו לקבל עשוי להציל את חייו ויש סיכוי גדול לכך.
הטיפול יקר ופרטי ועלותו כ – 100,000$ נכון לעכשיו.

לתרומות
שלמה עמנואל

שלמה עמנואל בן 60 אב ל3 ילדים מאזור הצפון, נכה צה"ל קשה, סבל בחצי שנה האחרונה מכאבי רגליים חזקים שהלכו והחמירו, ולפני כחודשיים אובחן עם גידול סרטני בריאה וכן גרורה בגב וברגל.

מצבו של שלמה מתדרדר והוא עבר 15 טיפולי הקרנות וכעת הומלץ לו לקבל טיפולים כימותרפיים בשילוב עם טיפול בתרופת הקיטרודה שהינה יקרה ולא בסל הבריאות להתווייתו, עליו לקבל אותה במהירות האפשרית היות והיא עשויה להציל את חייו.
מעבר לתרופה לשלמה יש הוצאות רפואיות נלוות פרטיות.

עלות הטיפול כ- 42,453 שח כל חודש.

לתרומות
דליה סנקר

דליה סנקר בת 53 מירוחם חלתה בסוף שנת 2014 בסרטן כבד ומעי. דליב עברה טיפולים כימותרפיים וטיפולים ביולגיים.
כעת חלה החמרה במצבה והתגלו גרורות בריאותה. לפי המלצת הרופאה עליה לקבל טיפול בתרופת הסטיברגה.
עלות הטיפול כל חודש כ- 13,000 ש"ח.

לתרומות
הילד אלכס

בנובמבר 2016 החל אלכס בן ה-6 לחוש בכאבי בטן חזקים וחום גופו עלה, אמו לקחה אותו לבדיקות לברר ממה הוא סובל והאבחון העלה כי לאלכס יש גידול סרטני מסוג נוירובלסטומה בבלוטת יותרת הכליה, אלכס עבר ניתוח לכריתת הגידול, סדרות טיפולים כימותרפיים, הקרנות והשתלת מח עצם.

אלכס עובר טיפולים יקרים שמסייעים בהצלת חייו ועלותם עשרות אלפי שקלים.
ללא הטיפולים חייו של אלכס בסכנה.

לתרומות
פרסקי מרק

מרק פרסקי, בן 45 מחיפה ואב ל-2 ילדים, אובחן ב-2003 בטרשת נפוצה.כיום מצבו מתדרדר ועל מנת לעכב את התדרדרות מצבו ישנו טיפול שעשוי לעזור: השתלת מח עצם. הטיפול אינו ממומן על ידי הקופ"ח, ועלותו בארץ כ-120,000 $. אמו של מרק, המטפלת בו במסירות רבה, קיבלה המלצה מהרופאים על מרכז רפואי בבולגריה ששם הטיפול זול יותר: כ- 70,000$.

לתרומות
רון יעקובי

רון יעקובי בן 30 נשוי מזה שנתיים לאור וגר ביישוב קדימה- צורן, לפני כשנה הרופאים הודיעו לרון כי הוא מאובחן עם סרטן אלים ונדיר לגילו, רון עבר טיפול כימותרפי שלא עזר ועבר טיפול מיוחד לכבד בשם SIRT הטיפול גרם להטבה במצבו והוא המשיך לקבל טיפול כימותרפי.

כעת הרופאה המטפלת בו ממליצה על טיפול שני בSIRT הטיפול עשוי להציל את חייו היות ומצבו מסכן חיים, עלות הטיפול כעת יקרה ואינה בסל הבריאות להתווייתו, מעבר לכך לרון הוצאות רפואיות נלוות נוספות.

כעת הרופאה המטפלת בו ממליצה על 2 טיפולים חדשים ביולגי ואימונותרפי העולים 54,000 שח לכל 3 שבועות!!!

לתרומות
הלנה אילנה טובול

אילנה טובול, בת 77 מאזור המרכז, חלתה לפני כ-30 שנה בסרטן שד. למרות טיפולים, לפני כארבעה חודשים חזר הסרטן לגופה באופן גרורתי לעצמות והיא החלה לקבל טיפולי הקרנות. על פי המלצת רופאה, הומלץ לאילנה להוסיף את תרופת ה"היברנס – פלבוציקליב" שהינה יקרה ואינה כלולה בסל הבריאות.
עלות הטיפול לחודש כ- 27,378 ש"ח.

לתרומות
רפאל חיים קייזלר

רפאל חיים בן ה-10 נולד בשבוע ה-25. הוא מוגדר כחולה בשיתוק מוחין, מרותק לכסא גלגלים וסובל מעיוורון קוריטיקלי. רפאל חיים זקוק כעת לכסא גלגלים מותאם במיוחד למצבו בעלות של 25,000 ש"ח, וכן למחשב תקשורתי שמהווה את הקשר שלו עם העולם בעלות 10,000 ש"ח. מעבר לעלויות חד-פעמיות אלו להוריו יש עלויות רבות לשיקומו וטיפולו.

לתרומות
דורית ראשוני

דורית ראשוני, בת 53 ואם ל-2 ילדים מרעננה, חלתה בסרטן השד ועברה ניתוח לכריתת הגידול וכן טיפולי כימותרפיה והקרנות. אחריהם חוותה הפוגה במחלה. ב-2013 חזר הסרטן בצורה מפושטת לגב, לכבד ולבלוטות באזור החזה. טיפולי הכימותרפיה כבר לא משפיעים על הסרטן בגופה.
כעת הטיפול שמסייע לה אינו בסל הבריאות ועלותו כ – 12,000 ש"ח לחודש.

לתרומות
בת חן דנדקר

בת חן בת 35, אובחנה לפני כשנה בסרטן ריאות גרורתי לכבד, לעצמות, לחוליות ולמח.
לאחרונה חלה החמרה במצבה והרופאים ממליצים על טיפול רפואי בשם "טגריסו". התרופה יקרה ואינה בסל הבריאות. התרופה עשויה להציל את חייה אך מימונה יקר מאוד. מעבר לתרופה, לבת חן הוצאות רפואיות נלוות נוספות.
טיפול זה הוא סיכוי עבורה להצלת חייה ועלותו כ- 30,102 ש"ח!

לתרומות
יוליה זגורסקאיה

יוליה בת 44, התאלמנה לפני שנה וחצי כשבעלה נפטר בפתאומיות מדם לב. יוליה מגדלת את בנם לבדה.
בנובמבר האחרון התברר כי יוליה חולה בסרטן ברחם מסוג ליאמיוסרקומה, וצריכה לעבור ניתוח לכריתת הרחם ואיברים נוספים בעלות פרטית יקרה.
עלות הניתוח מוערכת בכ- 10,000-15,000$.

לתרומות
שני מגריסו

שני דרפלר מגריסו, בת 30 מחולון, אובחנה באוגוסט 2013 עם גידול סרטני בכבד בגודל 14 ס"מ מסוג HCC. שני עברה ניתוח לכריתת האונה השמאלית ותהליך של השתלת כבד עצמית וכן כריתת בלוטות לימפה שהיו נגועות.
לאחר כחצי שנה התגלה כי הסרטן חזר לכבד ושני קיבלה טיפול ביולוגי קשה במשך חצי שנה. לאחר שהטיפול לא הועיל, היא עברה הקרנות מיוחדות וממוקדות לתוך הכבד. למרות הכל מצבה החמיר ורופאה ממליצה על טיפול בתרופת האופדיבו שהינה יקרה ואינה נכללת בסל הבריאות שלה. הטיפול בעלות כ- 24,000 ש"ח לחודש.

לתרומות
צופיה ד.

צופיה ד. בת 41 חלתה לפני כשלוש וחצי שנים בסרטן שד גרורתי. כעת מצבה של צופיה החמיר והרופא המטפל בה המליץ על טיפול בתרופת הפלבוציקליב – Ibrance - שעשויה להציל את חייה.
הטיפול בעלות דל כ- 27,500 ש"ח לחודש.

לתרומות
התינוק דויד

אמו של דויד בן השנתיים ליטפה אותו ברגלו כשלפתע חשה בבלוטה.

דויד נלקח לבית החולים לבדיקות ושם התברר כי הוא סובל מסרטן מסוג רבדומיאוסרקומה.

דויד עובר כימותרפיה ויאלץ לעבור גם הקרנות

המלצת הרופאים היתה דחוף ניתוח מורכב ויקר להוצאת השריר ברגלו הנגוע בגידול הסרטני.

בניתוח הוציאו הגידול והשריר וינקו את התאים באזור השריר ברגלו.
הניתוח המורכב נעשה ב21/3/17 בעלות פרטית של כ 45000$ .
בניתוח הוציאו לדוד חלק מהשריר ברגל ואת הגידול הסרטני.
דויד עבר טיפולים קשים ויקרים בעלויות פרטיות וכעת עובר בדיקות יקרות על מנת לבדוק שהוא נקי מהסרטן

לתרומות
ליעד אושרי

ליעד, כמעט בן 5 אובחן עם שיתוק מוחין והוא מתקשה מאוד בהליכה, נופל ונפצע לעיתים קרובות, חלקן פציעות קשות. הילד נעזר היום בסדים מכאיבים במיוחד. ליעד זקוק בדחיפות לניתוח בסנט לואיס שבארה"ב.
עלות הניתוח והטיפול הכרוך בו מוערך בכ- 320,000 ש"ח.

לתרומות
יפה בן מנשה

יפה בן מנשה, בת 76 נשואה ואם ל-4 ילדים מנהריה, אובחנה לפני כחודש עם סרטן מסוג לוקמיה אלימה והיא מטופלת בתרופת ה"דקוג'ן", תרופה יקרה שאינה בסל הבריאות להתוויתה.
הטיפול בעלות כ- 27,408 ש"ח לחודש.

לתרומות
שחר מור חדידה

שחר, תלמידת כיתה יב׳, רק על הנייר, מזה כשנה ויותר איננה מבקרת בבי״ס באופן סדיר. כאבים איומים הנלווים למחלתה משביתים אותה מכל פעילות. התרופה לה היא זקוקה עולה עשרות אלפי ש"ח.

לתרומות
אתי נחמני

אתי נחמני, נשואה ואם ל-3 בנות קטנות מהעיר לוד אובחנה לפני כשנתיים עם סרטן המעי הגס. אתי עברה ניתוח להסרת הגידול וטיפולים כימותרפיים אך לאחר יותר משנה התברר כי הסרטן חזר למעי בצורה מפושטת בחלל הבטן. אתי עברה ניתוח מורכב להוצאת הגידול ואיברים נוספים והיא מחוברת לסטומה, אך מצבה מחמיר.
על פי המלצת הרופאים עליה לקבל תרופה יקרה שאינה בסל הבריאות להתוויתה שעשויה להציל את חייה, תרופת הסטיברגה - רגרפוניב. עלות התרופה כ- 13,242 ₪ לחודש.

לתרומות
תמר אלמוג

תמר, בת 52 מהרצליה, נשואה ואם ל-4 ילדים, אובחנה לפני כשנתיים עם סרטן שד. תמר עברה טיפולי הקרנות וכימותרפיה וכן ניתוח לכריתת הגידול. לפני כחודשיים, במשך בדיקת מעקב, התבשרה תמר כי הסרטן חזר וחדר בצורה גרורתית לעצמות. בהתייעצות עם פרופ' ענבר הוחלט על טיפול בתרופת ה"איברנס" שאינה בסל הבריאות להתוויתה וכן זריקות בשם "אקסג'בה". התרופות מוגדרות כתרופות מצילות חיים .
עלות הטיפול לחודש כ – 28,950 ₪!

לתרומות
סבטלנה מיחילוניק

סבטלנה מיחילוניק בת 71 מבית שמש נשואה ואם ל2 ילדים ו7 נכדים.
לפני שנה וחצי אובחנה סבטלנה עם גידול סרטני בלשון וברצפת הלשון והיא עברה ניתוח לכריתת הגידול וחלק מהלשון וכן חלקים נוספים באזור.

לאחר הניתוח הופיע ממצא בריאה והיא עברה סדרת הקרנות וטיפולים כימותרפיים.

כעת הרופאה המטפלת בה המליצה על טיפול שעשוי להציל את חייה והוא יקר ואינו בסל הבריאות להתווייתה , טיפול בתרופה אימונולוגית שמוערכת ב40,000 שח כל 3 שבועות.

לתרומות
מלכה צרטקוב

מלכה צרטקוב, בת 5 ,חלתה לפני כשמונה חודשים במחלה אוטואימונית נדירה שבה מערכת החיסון של הגוף תוקפת את המח. מלכה היתה במשך כשבועיים בסכנת חיים בטיפול נמרץ ולאחר מכן במשך כ- 8 חודשים בבית החולים. היא נותרה עם פגיעה בתפקוד וביכולות הקוגניטיביות והשכליות. בעקבות המלצות על טיפול בגישה הנוירו תנועתית , אביה לקח אותה לטיפולים יומיים במשך שבועיים שהובילו לשיפור משמעותי. הטיפול יקר ופרטי ומלכה תזדקק ל-500 טיפולים במשך השנתיים הקרובות, כאשר המטרה להביא אותה ליכולות כמעט נורמליות לילדה בגילה.

לתרומות
אנה פונומרב

עידכון 17/8/17 קופת חולי מהודיע כי תממן לאנה את התרופה-
אנה זקוקה כעת לפרוטזה בעלות יקרה של 251,000 ש"ח.

אנה פונומרב בת 22 מבת ים, חלתה מגיל שנה ותשעה חודשים בסרטן מסוג סרקומה. במשך השנים המחלה נסוגה והתפרצה לסירוגין, במהלכן התייתמה מאביה ועברה טיפולים וניתוחים קשים ביותר.

לתרומות
אסתר זהבי

אסתר זהבי בת 52 ממעלה אדומים אם לילדה בת 14, אובחנה עם סרטן במעי הגס. לאחרונה התבררו גם גרורות בכבד. הרופאים המטפלים בה הציעו טיפול בתרופת ה"קיטרודה" העשויה להציל את חייה.
עלות הטיפול כ-40,000 ₪ לחודש. . עלות הטיפול לחצי שנה 240,000 ₪!

לתרומות
 
1 - 40 מתוך 65

בין חברים

בין חברים

על מגוון פעילות הסיוע של "חברים לרפואה" ניתן לקרוא בגיליון הדיגיטלי המצורף

מפת סניפים

map מרכז ירושלים צפון דרום