English עברית
גודל גופן: א א א
 
1 - 40 מתוך 42
קאמפ ביחד

קמפ ביחד הוא מחנה קיץ עבור בנות עם מגבלה פיזית שאין להן אפשרות לצאת ולהתאוורר בקיץ,
בגלל שהן מתניידות בכיסא גלגלים.
המטרה המרכזית של הקמפ היא ליצור שינוי חברתי בכל הנוגע ביחס לשונה מאתנו.

לתרומות
יסמין טלמון-גבל

יסמין, בת 57 ואם לחמישה, אובחנה עם סרטן במעי עם גרורות מפושטות בשתי אונות הכבד. לקראת 2 ניתוחים משמעותיים הצפויים לה, היא יוצאת לסדרת טיפולים אינטגרטיביים בקליניקת Amitabha שבקלפורניה, על מנת לחזק את גופה לקראת הניתוח.
עלות הטיפול וההוצאות: $50,000.

לתרומות
ולדימיר פרידמן

ולדימיר פרידמן, בן 72, אב לשניים וסבא לנכדה. לא עישן יום בחייו. לולדימיר גידול סרטני בשתי ריאותיו. טיפולים כימותרפיים וטיפול אימונותרפי נכשלו והגידול ממשיך לגדול. עתה הומלץ לו טיפול ב-Mekinist, תרופה אשר לא נמצאת בסל התרופות ועלותה כ- 33,000 ש"ח לחודש.

לתרומות
אורלי פרבר ברמי

אורלי פרב ברמי, בת 38 גרושה ואם לילד בן 9, נולדה עם מום לב. בחודשים האחרונים המצב התפקודי של הלב התדרדר מאוד הפתרון כרגע הוא לעבור השתלת לב וכבד. המקרה מסובך ואין מספיק ניסיון בארץ עם מקרים דומים, והומלץ לה לעבור את ניתוח ההשתלה בחו"ל.
עלות הניתוח כ- עלות 694,000$

לתרומות
אלדן לזמי

אלדן לזמי בן 24, גוייס ב2012 ללוחמה אווירית בתור לוחם הגנה אווירית.
במהלך השירות הצבאי החל לסבול נורא מהשמש – כאבים בעור ותחושת צריבה ולאחר כשנתיים בצבא החל לדבריו לראות שינויים במבנה הפנים שלו- הלחיים התרוקנו מנפחם ונוצרו שקעים בפנים והעור נעשה דק מאוד. לאחר השחרור מהצבא , הסתגר בביתו,

לאחרונה היה אצל מנתח בכיר שעובד במרפאת ד"ר קליין שאמר שהתוצאה כרגע בפנים היא נראית רע בצורה אובייקטיבית ושהוא אינו יכול לבצע ניתוח מסוג זה ובין היחידים שמבצעים ניתוחי שחזורי פנים מסוג זה שכוללים החדרת שתלי סיליקון מותאמים לפציינט והזרקת שומן הוא ד"ר Michael Yaremchuk .

המנתח הנ"ל יושב בבוסטון, במסצ'וסטס. אין ביכולתו לממן טיסה, שהות של כשבועיים לאחר הניתוח וכמובן את ההליך הניתוחי אשר יידרש על מנת לשחזר את הפנים שהיו לו טרם הצבא.

עלויות הטיפול וההוצאות הנלוות מסכמות בכ- 100,000 שח.

לתרומות
סהר אלמגור

סהר, בן 7 נולד עם תסמונת Charge. הוא נמצא בסכנת חיים מתמדת ומצבו מחייב השגחה צמודה של 24 שעות ביממה. הרופאים מקווים כי באמצעות טיפול ניסיוני קיים סיכוי להימנע מניתוחים כירורגים קשים אלו של ניסור האגן וחיבור פלטינות עם ברגים וניתוח בעמוד השדרה להחדרת מוטות ברזל. ניתוחים אשר יגרמו לכאב וסבל רבים ולשיקום ארוך ומורכב. סהר זקוק מיידית ל-100,000 ש"ח שיתנו לו את האפשרות לחזור ולעמוד שוב בכוחות עצמו על רגליו מבלי לסכן את חייו.

לתרומות
הילד אלכסנדר

אלכסנדר, בן 7 שנים, כמעט ואינו מדבר. מגיל שנתיים נעצרה התפתחותו והוא החל להיות תוקפני. בגיל 5 אלכסנדר אובחן כחולה באפלפסיה חמורה. בהתקפים שהוא חווה הוא מאבד את ההכרה, נופל ונפצע.
אלכסנדר זקוק לניתוח יקר בחול בעלות 300,000 שח

לתרומות
מערך סיוע בתרופות יקרות

דקלה, , חלתה בסרטן מסוג לוקמיה .דקלה עברה טיפולים קשים ואף השתלת מח עצם. כרגע היא ממשיכה להתמודד עם המחלה ובהמלצת רופאיה עליה לקבל טיפול אימונותרפי אשר לא נמצאת בסל התרופות.
עלות מחזור הטיפול עבורה הוא כ-800,000 ₪.

לתרומות
הצלת ילדי משפחת לנדסמן

ג'וש ובני לנדסמן: בני 4 חודשים ושנה ו-5 חודשים חולים במחלת קנאוון, מחלה ניוונית של המוח . ג׳וש ובני יהיו בין הראשונים להשתתף בטיפול גנטי ניסיוני וחדשני שינוסה פעם ראשונה על בני אדם.
המשפחה פונה בקריאה לציבור לעזרה בגיוס מימון הוצאת המחקר אודות המחלה אל הפועל. הסכום הנדרש הוא 1,500,000 $.

לתרומות
התינוקת אדל

אדל בת חצי שנה אבל כבר מתמודדת עם גידול סרטני בראשה ומקבלת טיפולים יקרים בעלות עשרות אלפי שקלים שעשויים להציל את חייה.

לתרומות
יוסי שמש

לפני כשנה וחצי אובחן יוסף שמש בן 48 נשוי ואב ל 2 עם סרטן ראות נדיר.
יוסי הפסיק לעבוד והוכר כנכה 100%. טיפולים אימונותרפים שיפרו מאוד את מצבו. בהמלצת הרופאים נשלחו לחו"ל דגימות שהוצאו בניתוח לבדיקות גנטיות מתקדמות להתאמת תרופות שיוכלו להציל את חייו ולמנוע את הישנות המחלה.
הבדיקות והתאמת התרופות נעשות באופן פרטי, עלותן כ 129,000 ש"ח.

לתרומות
עמית מימרן

עמית מימרן, בת 6 מאור יהודה, חלתה לפני כשנתיים בסרטן נדיר בעין שמאל מסוג רטינובלסטומה. עמית עברה מאז טיפולי כימותרפיה, סדרת ניתוחים והזרקות של כימו לתוך העין. היא הוטסה לארה"ב לסדרת טיפולים וניתוחים בעין אשר הצילו את העין ואת חייה. כעת עליה לטוס שוב לסדרת טיפולים לבית חולים ממוריאל שבארה"ב. עלות הטיפולים הינה כ – 100,000$.

לתרומות
לודמילה סטארוסטנקו

לודמילה סטארוסטנקו, בת 39, חלתה בסרטן צוו­אר הרחם בשלב מתקדם עם גרורות. הטיפול שלה אינו ממומן על ידי שום גורם רפואי. על לודמילה לעבור סדרת טיפולים של הקרנ­ות וכימותרפיה, שעשויה להציל את חייה.
עלות הטיפולים כ- 90,000$.

לתרומות
מוחמד פרא

מוחמד – סובל ממחלת כשל חיסונית ראשונית חמורה, וקטוע 4 גפיים בעקבות פגיעת חיידק טורף.
הוא הגיע לביה"ח שיבא בגיל חצי שנה, ומאז – זה עולמו. אין לו בישראל אמא, אבא, אחיות או אחים. כל משפחתו הוא סבו הדואג, המנסה להיות אמא ואבא ומלווה אותו יום ולילה.
אחרי 7 שנים של טיפול מסור בשיבא, מחלתו הבסיסית מאוזנת כעת. הוא זקוק לטיפולים שוטפים ולשיקום ממושך. מדי פעם מחלתו מתלקחת ואז הוא עובר טיפולים אינטנסיביים. הוא צריך גם לסיוע צמוד בכל מישורי התפקוד היומיומי: להרכיב ולהוריד את הפרוטזות מידיו ורגליו, להחליף את שקיות הסטומה, להתרחץ, להתלבש, לאכול – אפילו כדי להפוך את הדף בספר, להרים את הצעצוע מהרצפה.
ואף על פי כן, הוא חפץ חיים וחיוני. האומץ, האופטימיות, הנחישות והחיוך שלו הם נס.
אך ככל שתכונות אלו מרימות אותו, הן לא מכסות את עלויות הצרכים הרפואיים והסיעודיים שלו – שימשכו שנים.

לתרומות
הפעוט קיריל בוט

לפני כשבועיים אובחן קיריל בן ה3 וחצי עם סרטן מח מסוג גליומה זאת לאחר שהוא ירד במשקל והגיע לתת תזונה והתקפי הקאות קשים.
קיריל מוזן כעת דרך זונדה בתקווה שיעלה במשקל והרופאים החלו בטיפול כימותרפי,
על פי המלצת הרופאים הטיפול שעליו לקבל עשוי להציל את חייו ויש סיכוי גדול לכך.
הטיפול יקר ופרטי ועלותו כ – 100,000$ נכון לעכשיו.

לתרומות
הילד אלכס

בנובמבר 2016 החל אלכס בן ה-6 לחוש בכאבי בטן חזקים וחום גופו עלה, אמו לקחה אותו לבדיקות לברר ממה הוא סובל והאבחון העלה כי לאלכס יש גידול סרטני מסוג נוירובלסטומה בבלוטת יותרת הכליה, אלכס עבר ניתוח לכריתת הגידול, סדרות טיפולים כימותרפיים, הקרנות והשתלת מח עצם.

אלכס עובר טיפולים יקרים שמסייעים בהצלת חייו ועלותם עשרות אלפי שקלים.
ללא הטיפולים חייו של אלכס בסכנה.

לתרומות
הלנה אילנה טובול

אילנה טובול, בת 77 מאזור המרכז, חלתה לפני כ-30 שנה בסרטן שד. למרות טיפולים, לפני כארבעה חודשים חזר הסרטן לגופה באופן גרורתי לעצמות והיא החלה לקבל טיפולי הקרנות. על פי המלצת רופאה, הומלץ לאילנה להוסיף את תרופת ה"היברנס – פלבוציקליב" שהינה יקרה ואינה כלולה בסל הבריאות.
עלות הטיפול לחודש כ- 27,378 ש"ח.

לתרומות
יוליה זגורסקאיה

יוליה בת 44, התאלמנה לפני שנה וחצי כשבעלה נפטר בפתאומיות מדם לב. יוליה מגדלת את בנם לבדה.
בנובמבר האחרון התברר כי יוליה חולה בסרטן ברחם מסוג ליאמיוסרקומה, וצריכה לעבור ניתוח לכריתת הרחם ואיברים נוספים בעלות פרטית יקרה.
עלות הניתוח מוערכת בכ- 10,000-15,000$.

לתרומות
שני מגריסו

שני דרפלר מגריסו, בת 30 מחולון, אובחנה באוגוסט 2013 עם גידול סרטני בכבד בגודל 14 ס"מ מסוג HCC. שני עברה ניתוח לכריתת האונה השמאלית ותהליך של השתלת כבד עצמית וכן כריתת בלוטות לימפה שהיו נגועות.
לאחר כחצי שנה התגלה כי הסרטן חזר לכבד ושני קיבלה טיפול ביולוגי קשה במשך חצי שנה. לאחר שהטיפול לא הועיל, היא עברה הקרנות מיוחדות וממוקדות לתוך הכבד. למרות הכל מצבה החמיר ורופאה ממליצה על טיפול בתרופת האופדיבו שהינה יקרה ואינה נכללת בסל הבריאות שלה. הטיפול בעלות כ- 24,000 ש"ח לחודש.

לתרומות
צופיה ד.

צופיה ד. בת 41 חלתה לפני כשלוש וחצי שנים בסרטן שד גרורתי. כעת מצבה של צופיה החמיר והרופא המטפל בה המליץ על טיפול בתרופת הפלבוציקליב – Ibrance - שעשויה להציל את חייה.
הטיפול בעלות דל כ- 27,500 ש"ח לחודש.

לתרומות
התינוק דויד

אמו של דויד בן השנתיים ליטפה אותו ברגלו כשלפתע חשה בבלוטה.

דויד נלקח לבית החולים לבדיקות ושם התברר כי הוא סובל מסרטן מסוג רבדומיאוסרקומה.

דויד עובר כימותרפיה ויאלץ לעבור גם הקרנות

המלצת הרופאים היתה דחוף ניתוח מורכב ויקר להוצאת השריר ברגלו הנגוע בגידול הסרטני.

בניתוח הוציאו הגידול והשריר וינקו את התאים באזור השריר ברגלו.
הניתוח המורכב נעשה ב21/3/17 בעלות פרטית של כ 45000$ .
בניתוח הוציאו לדוד חלק מהשריר ברגל ואת הגידול הסרטני.
דויד עבר טיפולים קשים ויקרים בעלויות פרטיות וכעת עובר בדיקות יקרות על מנת לבדוק שהוא נקי מהסרטן

לתרומות
ליעד אושרי

ליעד, כמעט בן 5 אובחן עם שיתוק מוחין והוא מתקשה מאוד בהליכה, נופל ונפצע לעיתים קרובות, חלקן פציעות קשות. הילד נעזר היום בסדים מכאיבים במיוחד. ליעד זקוק בדחיפות לניתוח בסנט לואיס שבארה"ב.
עלות הניתוח והטיפול הכרוך בו מוערך בכ- 320,000 ש"ח.

לתרומות
שחר מור חדידה

שחר, תלמידת כיתה יב׳, רק על הנייר, מזה כשנה ויותר איננה מבקרת בבי״ס באופן סדיר. כאבים איומים הנלווים למחלתה משביתים אותה מכל פעילות. התרופה לה היא זקוקה עולה עשרות אלפי ש"ח.

לתרומות
תמר אלמוג

תמר, בת 52 מהרצליה, נשואה ואם ל-4 ילדים, אובחנה לפני כשנתיים עם סרטן שד. תמר עברה טיפולי הקרנות וכימותרפיה וכן ניתוח לכריתת הגידול. לפני כחודשיים, במשך בדיקת מעקב, התבשרה תמר כי הסרטן חזר וחדר בצורה גרורתית לעצמות. בהתייעצות עם פרופ' ענבר הוחלט על טיפול בתרופת ה"איברנס" שאינה בסל הבריאות להתוויתה וכן זריקות בשם "אקסג'בה". התרופות מוגדרות כתרופות מצילות חיים .
עלות הטיפול לחודש כ – 28,950 ₪!

לתרומות
סבטלנה מיחילוניק

סבטלנה מיחילוניק בת 71 מבית שמש נשואה ואם ל2 ילדים ו7 נכדים.
לפני שנה וחצי אובחנה סבטלנה עם גידול סרטני בלשון וברצפת הלשון והיא עברה ניתוח לכריתת הגידול וחלק מהלשון וכן חלקים נוספים באזור.

לאחר הניתוח הופיע ממצא בריאה והיא עברה סדרת הקרנות וטיפולים כימותרפיים.

כעת הרופאה המטפלת בה המליצה על טיפול שעשוי להציל את חייה והוא יקר ואינו בסל הבריאות להתווייתה , טיפול בתרופה אימונולוגית שמוערכת ב40,000 שח כל 3 שבועות.

לתרומות
מלכה צרטקוב

מלכה צרטקוב, בת 5 ,חלתה לפני כשמונה חודשים במחלה אוטואימונית נדירה שבה מערכת החיסון של הגוף תוקפת את המח. מלכה היתה במשך כשבועיים בסכנת חיים בטיפול נמרץ ולאחר מכן במשך כ- 8 חודשים בבית החולים. היא נותרה עם פגיעה בתפקוד וביכולות הקוגניטיביות והשכליות. בעקבות המלצות על טיפול בגישה הנוירו תנועתית , אביה לקח אותה לטיפולים יומיים במשך שבועיים שהובילו לשיפור משמעותי. הטיפול יקר ופרטי ומלכה תזדקק ל-500 טיפולים במשך השנתיים הקרובות, כאשר המטרה להביא אותה ליכולות כמעט נורמליות לילדה בגילה.

לתרומות
אנה פונומרב

עידכון 17/8/17 קופת חולי מהודיע כי תממן לאנה את התרופה-
אנה זקוקה כעת לפרוטזה בעלות יקרה של 251,000 ש"ח.

אנה פונומרב בת 22 מבת ים, חלתה מגיל שנה ותשעה חודשים בסרטן מסוג סרקומה. במשך השנים המחלה נסוגה והתפרצה לסירוגין, במהלכן התייתמה מאביה ועברה טיפולים וניתוחים קשים ביותר.

לתרומות
אסתר זהבי

אסתר זהבי בת 52 ממעלה אדומים אם לילדה בת 14, אובחנה עם סרטן במעי הגס. לאחרונה התבררו גם גרורות בכבד. הרופאים המטפלים בה הציעו טיפול בתרופת ה"קיטרודה" העשויה להציל את חייה.
עלות הטיפול כ-40,000 ₪ לחודש. . עלות הטיפול לחצי שנה 240,000 ₪!

לתרומות
ורד בירנבאום

ורד בירנבאום בת 50 נשואה ואם ל4 ילדים ממודיעין, ורד חלתה בינואר 2013 בסרטן שד שלב 2 , היא עברה ניתוח ונותרה במעקב והפוגה.
ב2015 הסרטן חזר והיא עברה ניתוח נוסף.

כעת על פי המלצת מומחים הומלץ לה לטוס לטיפול משולב במרכז טיפולי בגרמניה אשר מתמחה בטיפול במצבה עם הצלחות רבות.

עלות הטיפול משוערת בכ – 50,000 יורו.

הטיפול עשוי לשפר את בריאותה ולהציל את חייה!!

לתרומות
טומי טרייטל

כולנו עוזרים לטומי להתמודד עם האוטיזם הקמפיין הציבורי למען טומי: טומי אחד האוטיזם אפס. טומי החמוד שלנו, ילד אוטיסט בן 6 – נבון, מתוק, חייכן, מלא שמחת חיים, הומור מיוחד וכשרון מוזיקלי בולט. טומי, מוגדר כנכה 100%. הוא עולה כיום לכתה א'. טומי זקוק למגוון טיפולים פרא-רפואיים יקרים ולעשייה מקצועית אדירה לקידומו.

לתרומות
קרן תרופות מצילות חיים

מירי, בת 23 חולה בסרטן ליפוסרקומה גרורתית. היא עברה טיפולים קשים מאד וכרגע על פי המלצת הרופאים, הסיכוי היחיד להצלת חייה הוא בעזרת טיפול בשילוב שתי תרופות יקרות שאינם בסל התרופות: תרופות אימונותרפיות
בעלות מחזור הטיפול עבורה הוא כ-160,000 ₪.

לתרומות
הילדה שחף קליפה

שחף שלנו זקוקה לעזרתכם -
כמה ימים לפני יום הולדתה השלישי התחשמלה שחף וכיום היא שוכבת במצב של הכרה חלקית.
בחודש הבא נתחיל בשיקום אינטנסיבי בבית בעלות של 25,000 לחודש בנוסף לעלויות התאמת הבית (כ400,000 ₪).
נודה לתמיכתכם.

לתרומות
לילך נאמן

לילך נאמן בת 39 סובלת מאפילפסיה קשה. לפני למעלה משנה,לאחר שכל הטיפולים בארץ כשלו הגיעה לילך לארצות הברית כמוצא אחרון לניתוח שיציל את חייה. מאז עברה לילך טיפולים קשים וכעת היא נמצאת במצב קריטי שכן הרופאים חוששים כי ההידבקויות הגיעו לאיזור הלב והריאות. היא נדרשת בדחיפות מרובה לניתוח נוסף וקריטי להצלת חייה.

לתרומות
רועי חיים וינריב

רועי חיים נולד לפני 4 וחצי שנים. כתאום שני לאחותו לביא , שבוע 37.
במהלך הלידה לא הגיע חמצן למוחו של רועי והוא נפגע קשה.
רועי מוגדר נכה ב 4 הגפיים עם cp .
לפני שנה וחצי רועי עבר בזכותכם השתלת תאי גזע בארץ, הטיפול הצליח וחיזק את המערכת החיסונית שלו ונתן לו חיות וכוח השרדות, יחד עם זאת איכות חייו היא קשה מכיוון שהפגיעה המוטורית של רועי היא קשה , שרירים חלשים , שריריי לעיסה והבליעה חלשים מאוד וכתוצאה מכך אינו יכול לאכול מהפה אלא מוזן דרך צינורית הזנה לקיבה.

כיום אנחנו לפני נסיעה להשתלה של תאי גזע ייחודיים אשר תשפר את המוטוריקה של רועי ותאפשר עם המון תפילות להתחיל לשבת עם גב זקוף וראש מורם, להחזיק חפצים, לצייר , להחזיק ולשתות בקבוק ....
מבקשת את עזרתכם על מנת שהחלום של רועי , אחותו ואנוכי יתגשם וניראה את רועי מבצע פסיעות בפעם הראשונה בחייו.

לתרומות
מחנה קיץ דולב 2018

פרויקט מחנה קיץ –דולב 2015 החלטנו ליזום ולהקים מחנה קיץ לילדים בעלי צרכים מיוחדים בשיתוף עם ארגון "חברים לרפואה". מחנה הקיץ יתקיים בחופש הגדול 2015, ובו ישתתפו כ-120 ילדים חולים ומוגבלים ומלוויהם. בשל היקפו הגדול של הפרויקט עלותו גבוהה ומשוערת ע"ס של כ- 100,000 ₪.

לתרומות
קרן סיוע לנפגעות

בחמש שנים האחרונות הגיעו לארגון חברים לרפואה עשרות ילדות, נערות ונשים שעברו תקיפה קשה בילדותן ונזקקות לטיפול פסיכולוגי ופסיכיאטרי ארוך בעלויות גבוהות.
עלות טיפול חודשית מסתכמת ב- 1200 שח!
חמש שנים החזיק תורם אנונימי את הבנות האלה והציל אותן מאובדן, נתן להם טעם לחיים.
לצערנו לאחרונה נגמר התקציב והבנות נשארו ללא מענה.
ארגון חברים פתח קרן מיוחדת לגיוס תרומות עבורן , הכסף מועבר ישירות לגורמים המטפלים מול הצגת חשבונית מקורית על טיפול וחוות דעת פסיכולוגית על הצורך בו.

לתרומות
אפרת ש.

אפרת ש. בת 23 מאזור המרכז נולדה כילדה רגילה כאשר בגיל 3 היא אובחנה עם c.f –סיסטיק פיברוזיס – זוהי מחלה שפוגעת בעיקר במערכת הנשימה והיא אינה ניתנת לריפוי עד למצב שמחייב השתלת ריאה.
כעת עליה ליטול תרופה יקרה, עלות התרופה כ- 100,000 ₪ לחודש,

לתרומות
יצחק קונסטליכר

יצחק קונסטליכר מאזור המרכז בן 4, נולד כפג בשבוע 28.4 בלידה רגילה, התנהגותו זהה לתינוק בן שלושה חודשים אשר אינו מתהפך ולא מתפתח כילד רגיל וזהה לגילו מבחינה מוטורית.
עקב כך יצחק עבר בדיקות ואבחונים אשר התברר כי הוא סובל משיתוק cp- .

לאחר בירורים ובדיקות בכל העולם הומלץ להורים של יצחק לפנות לטיפול אינטנסיבי של שיטת ה"מ.ד.י.ק" שנעשית בקנדה בצורה מוצלחת ביותר עם ניסיון של ילדים שהתקדמו מאוד, יצחק התחיל טיפול שם ונראו הצלחות משמעותיות, לפי בדיקות הPT רואים הצלחה בטיפול.

עלויות הטיפול וההוצאות הנלוות למשך שנה מסתכמות בכ- 312,000 שח !!!

עפ"י המלצת המומחים הטיפולים שיצחק עובר מקדם את התפתחותו , אך למשפחה אין אפשרות לממן את כל העלויות הנ"ל.

תרומתך המהירה והמוכרת לצורכי מס תסייע ותקדם את יצחק ככל הניתן במצבו.

לתרומות
אורלי מנוס-סוויד

אורלי התמוטטה באמצע שנת 2012 בעת היותה שהייתה בחודש חמישי להריונה. בבדיקות התברר דימום מוחי באזור גזע המוח. אורלי הייתה מונשמת מורדמת משבוע 26 עד שבוע 33 וילדה בעת היותה מחוסרת הכרה.
אורלי עברה שמונה ניתוחי ראש ותקופות ארוכות של שיקום במרכזים שונים. כעת היא מטופלת בבית הוריה שמתקשים מאוד לשאת בעלויות השיקום.

לתרומות
מרים ד.

מרים נולדה כילדה רגילה בלידה תקינה והתפתחה ככל הילדים. בגיל שנה החלו אצל מרים פרכוסים והיא אושפזה מיד, בבדיקות התברר כי היא סובלת מתסמונת רט. מרים הפסיקה לזחול, היא אינה יכולה לשבת ולא לעמוד, היא תלויה בכל התפקוד בסובבים אותה. הוריה של מרים משקיעים כל מאמץ על מנת לעזור לה להתקדם והיא עוברת כל חודש טיפולים שונים כמו הידרותרפיה, פיזיוטרפיה, טיפולי תקשורת ועוד. עלות כל הטיפולים הפרטיים מסתכמת בכ-5,000 שח לחודש!!!

לתרומות
 
1 - 40 מתוך 42

בין חברים

בין חברים

על מגוון פעילות הסיוע של "חברים לרפואה" ניתן לקרוא בגיליון הדיגיטלי המצורף

מפת סניפים

map מרכז ירושלים צפון דרום