English עברית
גודל גופן: א א א
 
1 - 40 מתוך 70
הפעוט טורל שוקרוב

טורל בן ה -3 אובחן עם לוקמיה בגיל שנה וחצי, טורל עבר טיפולים כימותרפיים והשתלת מח עצם מתורם זר,
לפני כארבעה חודשים הלוקמיה חזרה לגופו ועליו לעבור טיפולים והשתלת מח עצם נוספת בעלות פרטית יקרה של כ 105,000$

לתרומות
שלמה עמנואל

שלמה עמנואל בן 60 אב ל3 ילדים מאזור הצפון, נכה צה"ל קשה, סבל בחצי שנה האחרונה מכאבי רגליים חזקים שהלכו והחמירו, ולפני כחודשיים אובחן עם גידול סרטני בריאה וכן גרורה בגב וברגל.

מצבו של שלמה מתדרדר והוא עבר 15 טיפולי הקרנות וכעת הומלץ לו לקבל טיפולים כימותרפיים בשילוב עם טיפול בתרופת הקיטרודה שהינה יקרה ולא בסל הבריאות להתווייתו, עליו לקבל אותה במהירות האפשרית היות והיא עשויה להציל את חייו.
מעבר לתרופה לשלמה יש הוצאות רפואיות נלוות פרטיות.

עלות הטיפול כ- 42,453 שח כל חודש.

לתרומות
דליה סנקר

דליה סנקר בת 53 מירוחם חלתה בסוף שנת 2014 בסרטן כבד ומעי. דליב עברה טיפולים כימותרפיים וטיפולים ביולגיים.
כעת חלה החמרה במצבה והתגלו גרורות בריאותה. לפי המלצת הרופאה עליה לקבל טיפול בתרופת הסטיברגה.
עלות הטיפול כל חודש כ- 13,000 ש"ח.

לתרומות
הילד אלכס

בנובמבר 2016 החל אלכס בן ה-6 לחוש בכאבי בטן חזקים וחום גופו עלה, אמו לקחה אותו לבדיקות לברר ממה הוא סובל והאבחון העלה כי לאלכס יש גידול סרטני מסוג נוירובלסטומה בבלוטת יותרת הכליה, אלכס עבר ניתוח לכריתת הגידול, סדרות טיפולים כימותרפיים, הקרנות והשתלת מח עצם.

אלכס עובר טיפולים יקרים שמסייעים בהצלת חייו ועלותם עשרות אלפי שקלים.
ללא הטיפולים חייו של אלכס בסכנה.

לתרומות
נגל אליהו

נגל אליהו בן 61, איש צבא לשעבר , גר בחולון נשוי ואב ל3 ילדים, התבשר לפני כ-8 חודשים כי הוא חולה במחלת ה -ALS מחלה קשה וחשוכת מרפא,
אליהו החל לחוש איבוד תחושה באצבעות ידיו שהלכה והחריפה והוא נאלץ להיכנס לבדיקות בבית החולים שם התגלה האבחון ומאז מצבו מתדרדר.

על פי המלצה עליו לקבל תרופה יקרה בשם RADICUT שעשויה לעכב את ההחמרה וההתדרדרות במצבו, התרופה אושרה לשימוש בארה"ב על ידי הFDA , אך בארץ היא אינה בסל הבריאות ועלותה פרטית ויקרה.


עלות הטיפול כל 3 חודשים ברכישה פרטית כ- 39,000 ש"ח!

לתרומות
פרסקי מרק

מרק פרסקי, בן 45 מחיפה ואב ל-2 ילדים, אובחן ב-2003 בטרשת נפוצה.כיום מצבו מתדרדר ועל מנת לעכב את התדרדרות מצבו ישנו טיפול שעשוי לעזור: השתלת מח עצם. הטיפול אינו ממומן על ידי הקופ"ח, ועלותו בארץ כ-120,000 $. אמו של מרק, המטפלת בו במסירות רבה, קיבלה המלצה מהרופאים על מרכז רפואי בבולגריה ששם הטיפול זול יותר: כ- 70,000$.

לתרומות
שלי גולדמן

שלי גולדמן אהובתנו. בת 26, סטודנטית מצטיינת, נאבקת בגבורה בסרטן במוח, אלים ונדיר. רק בדיקה יקרה תוכל להצביע על הטיפול המתאים לה.

לתרומות
רון יעקובי

רון יעקובי בן 30 נשוי מזה שנתיים לאור וגר ביישוב קדימה- צורן, לפני כשנה הרופאים הודיעו לרון כי הוא מאובחן עם סרטן אלים ונדיר לגילו, רון עבר טיפול כימותרפי שלא עזר ועבר טיפול מיוחד לכבד בשם SIRT הטיפול גרם להטבה במצבו והוא המשיך לקבל טיפול כימותרפי.

כעת הרופאה המטפלת בו ממליצה על טיפול שני בSIRT הטיפול עשוי להציל את חייו היות ומצבו מסכן חיים, עלות הטיפול כעת יקרה ואינה בסל הבריאות להתווייתו, מעבר לכך לרון הוצאות רפואיות נלוות נוספות.

עלות הטיפול כ- 98,600 שח!

לתרומות
מערך סיוע - תרופות יקרות

בכל יום פונים עשרות חולים שזקוקים לתרופות יקרות מאוד
חברים לרפואה מפעיל מערך סיוע שמצליח לאתר עבורם את התרופות היקרות במידה ונשאר למישהו שלא צריך.
במידה ולא נמצאה התרופה מפעילה העמותה קשר ישיר מול חברות התרופות לקבל את התרופות בהנחה או ללא עלות.
אנו עושים מאמץ להוזיל עוד את מחיר התרופות ולאפשר לחולים הנמצאים בסכנת חיים לקבל את התרופה.
בתרומות שלכם אנו מצליחים לתת עוד הנחה לחולים או להביא לעוד חולה תרופה ללא עלות ובכך מצילים חיים.

שאריות של תרופות הם רפואה שלימה, גם כל תרומה שלכם היא בדרך לעוד רפואה שלימה.

לתרומות
הלנה אילנה טובול

אילנה טובול, בת 77 מאזור המרכז, חלתה לפני כ-30 שנה בסרטן שד. למרות טיפולים, לפני כארבעה חודשים חזר הסרטן לגופה באופן גרורתי לעצמות והיא החלה לקבל טיפולי הקרנות. על פי המלצת רופאה, הומלץ לאילנה להוסיף את תרופת ה"היברנס – פלבוציקליב" שהינה יקרה ואינה כלולה בסל הבריאות.
עלות הטיפול לחודש כ- 27,378 ש"ח.

לתרומות
הילדה אלה

לאלה בת השנתיים ותשעה חודשים התגלה לפני כ-3 חודשים סרטן מסוג לוקמיה. באמצע טיפול כימותרפי התפתח חיידק טורף בפניה וגרם לה לנזק קשה. הרופאים נאלצו לכרות חלק מאפה ומהלסת שלה.
אלה מקבלת כעת טיפול מיוחד ויקר המטפל גם בחיידק וגם בלוקמיה. עלות הטיפול מעל כ- 100,000$.
מעבר לכך תזדקק אלה לניתוחים פלסטיים לשחזור פניה היפות.

לתרומות
רפאל חיים קייזלר

רפאל חיים בן ה-10 נולד בשבוע ה-25. הוא מוגדר כחולה בשיתוק מוחין, מרותק לכסא גלגלים וסובל מעיוורון קוריטיקלי. רפאל חיים זקוק כעת לכסא גלגלים מותאם במיוחד למצבו בעלות של 25,000 ש"ח, וכן למחשב תקשורתי שמהווה את הקשר שלו עם העולם בעלות 10,000 ש"ח. מעבר לעלויות חד-פעמיות אלו להוריו יש עלויות רבות לשיקומו וטיפולו.

לתרומות
דורית ראשוני

דורית ראשוני, בת 53 ואם ל-2 ילדים מרעננה, חלתה בסרטן השד ועברה ניתוח לכריתת הגידול וכן טיפולי כימותרפיה והקרנות. אחריהם חוותה הפוגה במחלה. ב-2013 חזר הסרטן בצורה מפושטת לגב, לכבד ולבלוטות באזור החזה. טיפולי הכימותרפיה כבר לא משפיעים על הסרטן בגופה.
כעת הטיפול שמסייע לה אינו בסל הבריאות ועלותו כ – 12,000 ש"ח לחודש.

לתרומות
בת חן דנדקר

בת חן בת 35, אובחנה לפני כשנה בסרטן ריאות גרורתי לכבד, לעצמות, לחוליות ולמח.
לאחרונה חלה החמרה במצבה והרופאים ממליצים על טיפול רפואי בשם "טגריסו". התרופה יקרה ואינה בסל הבריאות. התרופה עשויה להציל את חייה אך מימונה יקר מאוד. מעבר לתרופה, לבת חן הוצאות רפואיות נלוות נוספות.
טיפול זה הוא סיכוי עבורה להצלת חייה ועלותו כ- 30,102 ש"ח!

לתרומות
הנה נויזץ (קייזלר)

הנה נויזץ, בת 62, עברה לפני כחודש בדיקת פט סי טי שבה נצפתה החמרה בסרטן השד, שכעת שלח גרורות בעצמות ובכבד. רופאיה כעת ממליצים לה על טיפול בתרופת הפלבוציקליב –איברנס שאינה בסל הבריאות ועלותה יקרה מאוד. עלות התרופה כ – 27,378 ש"ח לחודש!

לתרומות
יוליה זגורסקאיה

יוליה בת 44, התאלמנה לפני שנה וחצי כשבעלה נפטר בפתאומיות מדם לב. יוליה מגדלת את בנם לבדה.
בנובמבר האחרון התברר כי יוליה חולה בסרטן ברחם מסוג ליאמיוסרקומה, וצריכה לעבור ניתוח לכריתת הרחם ואיברים נוספים בעלות פרטית יקרה.
עלות הניתוח מוערכת בכ- 10,000-15,000$.

לתרומות
שני מגריסו

שני דרפלר מגריסו, בת 30 מחולון, אובחנה באוגוסט 2013 עם גידול סרטני בכבד בגודל 14 ס"מ מסוג HCC. שני עברה ניתוח לכריתת האונה השמאלית ותהליך של השתלת כבד עצמית וכן כריתת בלוטות לימפה שהיו נגועות.
לאחר כחצי שנה התגלה כי הסרטן חזר לכבד ושני קיבלה טיפול ביולוגי קשה במשך חצי שנה. לאחר שהטיפול לא הועיל, היא עברה הקרנות מיוחדות וממוקדות לתוך הכבד. למרות הכל מצבה החמיר ורופאה ממליצה על טיפול בתרופת האופדיבו שהינה יקרה ואינה נכללת בסל הבריאות שלה. הטיפול בעלות כ- 24,000 ש"ח לחודש.

לתרומות
צופיה ד.

צופיה ד. בת 41 חלתה לפני כשלוש וחצי שנים בסרטן שד גרורתי. כעת מצבה של צופיה החמיר והרופא המטפל בה המליץ על טיפול בתרופת הפלבוציקליב – Ibrance - שעשויה להציל את חייה.
הטיפול בעלות דל כ- 27,500 ש"ח לחודש.

לתרומות
התינוק דויד

אמו של דויד בן השנתיים ליטפה אותו ברגלו כשלפתע חשה בבלוטה.

דויד נלקח לבית החולים לבדיקות ושם התברר כי הוא סובל מסרטן מסוג רבדומיאוסרקומה.

דויד עובר כימותרפיה ויאלץ לעבור גם הקרנות

המלצת הרופאים היתה דחוף ניתוח מורכב ויקר להוצאת השריר ברגלו הנגוע בגידול הסרטני.

בניתוח הוציאו הגידול והשריר וינקו את התאים באזור השריר ברגלו.
הניתוח המורכב נעשה ב21/3/17 בעלות פרטית של כ 45000$ .
בניתוח הוציאו לדוד חלק מהשריר ברגל ואת הגידול הסרטני.
דויד עבר טיפולים קשים ויקרים בעלויות פרטיות וכעת עובר בדיקות יקרות על מנת לבדוק שהוא נקי מהסרטן

לתרומות
ליעד אושרי

ליעד, כמעט בן 5 אובחן עם שיתוק מוחין והוא מתקשה מאוד בהליכה, נופל ונפצע לעיתים קרובות, חלקן פציעות קשות. הילד נעזר היום בסדים מכאיבים במיוחד. ליעד זקוק בדחיפות לניתוח בסנט לואיס שבארה"ב.
עלות הניתוח והטיפול הכרוך בו מוערך בכ- 320,000 ש"ח.

לתרומות
יפה בן מנשה

יפה בן מנשה, בת 76 נשואה ואם ל-4 ילדים מנהריה, אובחנה לפני כחודש עם סרטן מסוג לוקמיה אלימה והיא מטופלת בתרופת ה"דקוג'ן", תרופה יקרה שאינה בסל הבריאות להתוויתה.
הטיפול בעלות כ- 27,408 ש"ח לחודש.

לתרומות
שחר מור חדידה

שחר, תלמידת כיתה יב׳, רק על הנייר, מזה כשנה ויותר איננה מבקרת בבי״ס באופן סדיר. כאבים איומים הנלווים למחלתה משביתים אותה מכל פעילות. התרופה לה היא זקוקה עולה עשרות אלפי ש"ח.

לתרומות
אתי נחמני

אתי נחמני, נשואה ואם ל-3 בנות קטנות מהעיר לוד אובחנה לפני כשנתיים עם סרטן המעי הגס. אתי עברה ניתוח להסרת הגידול וטיפולים כימותרפיים אך לאחר יותר משנה התברר כי הסרטן חזר למעי בצורה מפושטת בחלל הבטן. אתי עברה ניתוח מורכב להוצאת הגידול ואיברים נוספים והיא מחוברת לסטומה, אך מצבה מחמיר.
על פי המלצת הרופאים עליה לקבל תרופה יקרה שאינה בסל הבריאות להתוויתה שעשויה להציל את חייה, תרופת הסטיברגה - רגרפוניב. עלות התרופה כ- 13,242 ₪ לחודש.

לתרומות
אבינר אילנה

אילי (אילנה) אבינר, אם ל-3 ילדים מראשל"צ, חלתה ביולי 2015 בסרטן ריאה גרורת. אילי עברה ניתוח לכריתת האונה וסדרת טיפולים כימותרפיים וטיפולים מחקריים. לאחרונה חלה החמרה במצבה וכעת לאילי יש גרורות מפושטות בכל הגוף. אילי עברה בדיקת התאמה לטיפול בסרטן מהסוג בה חלתה, והותאמה לה גנטית תרופת ה"היברנס" שעשויה לעזור לה. הטיפול יקר ואינו בסל הבריאות שלה.
עלות הטיפול לחודש כ – 27,378 ₪!

לתרומות
תמר אלמוג

תמר, בת 52 מהרצליה, נשואה ואם ל-4 ילדים, אובחנה לפני כשנתיים עם סרטן שד. תמר עברה טיפולי הקרנות וכימותרפיה וכן ניתוח לכריתת הגידול. לפני כחודשיים, במשך בדיקת מעקב, התבשרה תמר כי הסרטן חזר וחדר בצורה גרורתית לעצמות. בהתייעצות עם פרופ' ענבר הוחלט על טיפול בתרופת ה"איברנס" שאינה בסל הבריאות להתוויתה וכן זריקות בשם "אקסג'בה". התרופות מוגדרות כתרופות מצילות חיים .
עלות הטיפול לחודש כ – 28,950 ₪!

לתרומות
מרים חיה רמפל

מרים חיה רמפל, בת 68 משדרות, אלמנה ואם ל-2 ילדים, אובחנה עם סרטן בדרכי המרה. היא עברה ניתוח מורכב במשך 9 שעות בו התברר כי בלוטת הלימפה נגועה אף היא. היא קיבלה טיפולים כימותרפיים במשך חצי שנה. לאחר כשנה חזר הסרטן בצורה אגרסיבית וחדר גם לריאות ולכבד והוא כעת אינו נתיח. אין מרים יכולה לקבל טיפולים כימותרפיים נוספים. כעת מרים עוברת בדיקה חדשנית להתאמת תרופה והומלץ לה על טיסה למכון Procure שארה"ב, שם ניתן לבצע הקרנות במצבה. עלות הטיפול בחו"ל מוערך בכ- 100,000$.

לתרומות
סבטלנה מיחילוניק

סבטלנה מיחילוניק בת 71 מבית שמש נשואה ואם ל2 ילדים ו7 נכדים.
לפני שנה וחצי אובחנה סבטלנה עם גידול סרטני בלשון וברצפת הלשון והיא עברה ניתוח לכריתת הגידול וחלק מהלשון וכן חלקים נוספים באזור.

לאחר הניתוח הופיע ממצא בריאה והיא עברה סדרת הקרנות וטיפולים כימותרפיים.

כעת הרופאה המטפלת בה המליצה על טיפול שעשוי להציל את חייה והוא יקר ואינו בסל הבריאות להתווייתה , טיפול בתרופה אימונולוגית שמוערכת ב40,000 שח כל 3 שבועות.

לתרומות
מלכה צרטקוב

מלכה צרטקוב, בת 5 ,חלתה לפני כשמונה חודשים במחלה אוטואימונית נדירה שבה מערכת החיסון של הגוף תוקפת את המח. מלכה היתה במשך כשבועיים בסכנת חיים בטיפול נמרץ ולאחר מכן במשך כ- 8 חודשים בבית החולים. היא נותרה עם פגיעה בתפקוד וביכולות הקוגניטיביות והשכליות. בעקבות המלצות על טיפול בגישה הנוירו תנועתית , אביה לקח אותה לטיפולים יומיים במשך שבועיים שהובילו לשיפור משמעותי. הטיפול יקר ופרטי ומלכה תזדקק ל-500 טיפולים במשך השנתיים הקרובות, כאשר המטרה להביא אותה ליכולות כמעט נורמליות לילדה בגילה.

לתרומות
נורית סורסקי

נורית סורסקי בת 61 נשואה ואם ל-4 ילדים מכפר סבא.
לפני כחצי שנה אובחנה נורית עם סרטן ריאות ועברה טיפולי כימותרפיה והקרנות, נורית הגיבה קשה לכימותרפיה והרופאים נאלצו להפסיק לה את הטיפול והמשיכו בטיפול תרופתי.
כעת מצבה התדרדר ולנורית יש גרורות בעצמות , באגן וב2 הריאות, הרופאים המטפלים בה ממליצים על טיפול בתרופת ה"קומטריק"- "קאבוזנטיניב", התרופה יקרה והיא אינה בסל הבריאות להתווייתה.

עלות הטיפול לחודש כ- 35,900 ₪!!

בעלה של נורית סובל אף הוא מסרטן במשך 4 שנים וביחד הם מגדלים במסירות ילדה מיוחדת הסובלת מפיגור בינוני – קשה.

אנו פונים אליך לתרום לנורית על מנת שתוכל להבריא ולהמשיך לגדל את משפחתה ולטפל במסירות בבתה.

לתרומות
אנה פונומרב

אנה פונומרב בת 21 מבת ים, חלתה מגיל שנה ותשעה חודשים בסרטן מסוג סרקומה. במשך השנים המחלה נסוגה והתפרצה לסירוגין, במהלכן התייתמה מאביה ועברה טיפולים וניתוחים קשים ביותר. כעת בדיקות גנטיות של הסרטן מצביעות על כך שטיפול בתרופת קיטרודה הוא הטיפול המיטבי לעצירת המחלה. עלות הטיפול כ–16,800 ₪ לחודש. אין לה ולאמה שמותשות משנים של מאבק במחלה אפשרות לממן את הטיפול

לתרומות
אסתר זהבי

אסתר זהבי בת 52 ממעלה אדומים אם לילדה בת 14, אובחנה עם סרטן במעי הגס. לאחרונה התבררו גם גרורות בכבד. הרופאים המטפלים בה הציעו טיפול בתרופת ה"קיטרודה" העשויה להציל את חייה.
עלות הטיפול כ-40,000 ₪ לחודש. . עלות הטיפול לחצי שנה 240,000 ₪!

לתרומות
משה אלמגור

משה אלמגור חלה לפני כ-3 חודשים בסרטן ריאות דרגה 4 עם גרורות בכבד, בעצמות ובשרירים. משה החל לקבל טיפולי כימותרפיה והקרנות. רופאיו כעת ממליצים להוסיף גם טיפול תרופתי שעשוי לעזור לו והכולל את תרופת "לימפרזה" ותרופת "מקיניסט".

לתרומות
רונית תורן

רונית תורן אובחנה ב2007 עם סרטן שד. לאחרונה הועברו ילדיה למשפחתה שכן היא אינה מסוגלת לגדל אותם בגלל מצבה הרפואי והכלכלי הקשה. על פי המלצת מומחים עליה לטוס למרכז רפואי בגרמניה המתמחה בטיפול במצבה ועשוי לסייע לה מאוד. עלות הטיפול מציל החיים כ- 300,000 ₪.

לתרומות
ורד בירנבאום

ורד בירנבאום בת 50 נשואה ואם ל4 ילדים ממודיעין, ורד חלתה בינואר 2013 בסרטן שד שלב 2 , היא עברה ניתוח ונותרה במעקב והפוגה.
ב2015 הסרטן חזר והיא עברה ניתוח נוסף.

כעת על פי המלצת מומחים הומלץ לה לטוס לטיפול משולב במרכז טיפולי בגרמניה אשר מתמחה בטיפול במצבה עם הצלחות רבות.

עלות הטיפול משוערת בכ – 50,000 יורו.

הטיפול עשוי לשפר את בריאותה ולהציל את חייה!!

לתרומות
טומי טרייטל

כולנו עוזרים לטומי להתמודד עם האוטיזם הקמפיין הציבורי למען טומי: טומי אחד האוטיזם אפס
טומי החמוד שלנו, ילד אוטיסט בן 5 – מתוק, חייכן, מלא שמחת חיים, הומור מיוחד וכשרון מוזיקלי בולט. טומי, מוגדר כנכה 100%, לומד כיום בגן תקשורת, במסגרת החינוך המיוחד.
טומי זקוק למגוון טיפולים פרא-רפואיים יקרים, ובהמשך הדרך: לשילוב מלא וצמוד במערכת החינוך הרגילה.
בשלב הראשוני אנו זקוקים ל-150,000 שקלים.

לתרומות
מעיין לינב

מעיין לינב משערי תקוה בת 36 ואם ל -2 ילדים קטנים חלתה במאי 2014 בסרטן שד, לאחר חודש היא נותחה לכריתת הגידול ובלוטות לימפה נגועות.
מעיין עברה טיפולי כימו והקרנות, היא סבלה מכאבי גב שהחמירו לאחרונה מאוד.

במרץ 2016 התגלו גרורות בעצמות והומלץ לה על טיפול בתרופה יקרה שלא בסל הבריאות להתווייתה .

עלות התרופה כ – 27,378 ₪ לחודש.

התרופה עשויה לשפר את בריאותה ולהציל את חייה!!

לתרומות
גלית כהן

גלית כהן בת 46 נשואה ואם ל – 3 ילדים מראשון לציון, גלית חלתה לפני כשנה וחצי בסרטן שד בדרגה 3 עם קשר לבלוטות לימפה.
גלית עברה 12 טיפולים כימותרפיים אשר אחריהם מכן היא נותחה להסרת הגידול.
לאחר הניתוח גלית עברה עוד כ – 33 הקרנות באזור הניתוח.
לפני מספר חודשים החלו לגלית כאבים בגב שהחמירו מאוד ולאחר אישפוז בבית החולים אובחן כי ישנו גידול סרטני ש"כרסם" 2 חוליות בגב.
היא נכנסה לניתוח אורתופדי לשחזור 2 החוליות וכעת היא מסיימת את טיפולי ההקרנה.
המלצת הרופאים המטפלים בה מבית החולים תל השומר היא להתחיל טיפול בתרופת ההיברנס – פלבוציקליב שעלותה יקרה והיא אינה בסל הבריאות להתווייתה ואשר עשויה להציל את חייה.
עלות הטיפול החודשית – 27,350 ₪.

לתרומות
חלי אטיאס

חלי אטיאס מתל אביב – יפו בת 55 נשואה ואם ל2 ילדים, סבתא ל3 נכדות.
חלי חלתה ב2008 בסרטן מסוג קרצינומה נזופרינקס (ראש צוואר), היא עברה טיפולים קשים של כימותרפיה, הקרנות וטיפולים ביולוגים והחלימה מהסרטן.
הסרטן חזר ויושב על העורק הראשי המוביל דם מן הלב למח.
הגידול מסכן את חייה בשל מיקומו ואין אפשרות לנתח.
לא נותר לה אלא לקבל טיפול בתרופה שהומלצה לה על ידי מומחים - תרופת הקיטרודה
עלות הטיפול אחת ל3 שבועות כ – 20,000 ₪ - חלי אמורה לקבל את הטיפול לחצי שנה הקרובה.
סה"כ עלות הטיפול כ - 120,000 ש"ח.

לתרומות
אובלם פרדה

פרדה אובלם בת 56 ואם לחמישה, זקוקה בדחיפות להשתלת כליה
עלות ההשתלה בחו"ל כ- 180,000$ ואין באפשרות המשפחה לממן את הניתוח.

ניתן לתרום לפרדה ו/או לקחת חלק באירוע ההתרמה למענה
ערב ההתרמה יתקיים באומן 17 בתאריך 16/4 מוצאי שבת פתיחת שערים 21:30
בין האומנים שיופיעו: אסתר רדא, איקי והראסטה היברו מן ועוד...
נשמח שתפתחו את הלב ותבואו לעזור לנו לקדם את המטרה הקדושה .

לתרומות
הילדה שחף קליפה

שחף שלנו זקוקה לעזרתכם -
כמה ימים לפני יום הולדתה השלישי התחשמלה שחף וכיום היא שוכבת במצב של הכרה חלקית.
בחודש הבא נתחיל בשיקום אינטנסיבי בבית בעלות של 25,000 לחודש בנוסף לעלויות התאמת הבית (כ400,000 ₪).
נודה לתמיכתכם.

לתרומות
 
1 - 40 מתוך 70

בין חברים

בין חברים

על מגוון פעילות הסיוע של "חברים לרפואה" ניתן לקרוא בגיליון הדיגיטלי המצורף

מפת סניפים

map מרכז ירושלים צפון דרום